350-400 TL PUBG Mobile için kulaklık önerisi

Bütçe
400

Berko64

Decapat
Arkadaşlar merhaba, PUBG Mobile için yüksek ses veren, adamın nerede olduğunu tam kavrayabileceğim ve net mikrofona sahip bir kulak üstü kulaklık arıyorum. Bütçem 350₺ civarlarında, maksimum 400 yapabilirim ve sadece yurt içi önerilerinize açığım. Aklımda şu model var;

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçeyi arttırabilirseniz:

HS50 Pro indirime girmiş, kaçırmayın derim.

@OsurtanBiber HS35 alınmaz. Malzeme kalitesi çok kötü, genelde kafa bandı kırılabiliyor. Ayrıca ses ve mikrofon kalitesi de alternatfilerine göre çok daha aşağıda.

Benden de tavsiye sakın onikuma marka almayın çok kalitesiz malzeme kalitesi ben aldım kafam için uzatacakken kırıldı onca para boşa gitti öğrenciyim bir daha o parayı nasıl toplıyım

Teşekkürler öneriniz için, deneme şansınız oldu mu acaba?

Bütçeyi arttırabilirseniz:

HS50 Pro indirime girmiş, kaçırmayın derim.

@OsurtanBiber HS35 alınmaz. Malzeme kalitesi çok kötü, genelde kafa bandı kırılabiliyor. Ayrıca ses ve mikrofon kalitesi de alternatfilerine göre çok daha aşağıda.

HS50 için deneme şansınız oldu mu acaba? PUBG tarzı oyunlarda nasıldır ses kasma kalitesi? Ve monster hakkında ne düşünüyorsunuz?

HS50 için deneme şansınız oldu mu acaba? PUBG tarzı oyunlarda nasıldır ses kasma kalitesi? Ve monster hakkında ne düşünüyorsunuz?
HS50 Pro'yu denemedim fakat kullanan çoğu kişi memnun, oyunlarda rahatça ses kasabilirsiniz. Monster hakkında herhangi bir fikrim yok, detaylı incelemesini bulamadım. Ama ben olsam almazdım açıkçası.

HS50 Pro'nun mikrofonu da çıkarılabiliyor ayrıca. Tek eksisi ses kartının bulunmaması, ses yonganıza bağlı olarak ses kalitesi değişiyor.

HS50 Pro'yu denemedim fakat kullanan çoğu kişi memnun, oyunlarda rahatça ses kasabilirsiniz. Monster hakkında herhangi bir fikrim yok, detaylı incelemesini bulamadım. Ama ben olsam almazdım açıkçası.

HS50 Pro'nun mikrofonu da çıkarılabiliyor ayrıca. Tek eksisi ses kartının bulunmaması, ses yonganıza bağlı olarak ses kalitesi değişiyor.
HS50 Pro için ben de detaylı inceleme bulamadım ve ne yalan söyliyeyim görünüş açısından da çok hoşuma gitmedi. B450m S2H kullanıyorum, CM CH321 alınabilir mi? Ses kartı da mevcut.

HS50 Pro için ben de detaylı inceleme bulamadım ve ne yalan söyliyeyim görünüş açısından da çok hoşuma gitmedi. B450m S2H kullanıyorum, CM CH321 alınabilir mi? Ses kartı da mevcut.
CM CH321 de alınabilir, fiyatına göre güzel kulaklık. @Kemânkeş- hocam kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam, sorularınızı cevaplayabilir.

Geri
Yukarı