350-400 TL VDSL modem tavsiyesi

43melih

Hectopat
TürkNet'in 16 Mbps tarifesinden 35 Mbps tarifesine geçmek istiyorum fakat eski modem VDSL desteklemediği için yeni modem almak zorundayım. 400 TL'lik çekim gücü iyi olan bir modem var mıdır? İnternetten birkaç tane buldum fakat herhangi bir fikrim yok. Teşekkürler.

TürkNet'in 16 Mbps tarifesinden 35 Mbps tarifesine geçmek istiyorum fakat eski modem VDSL desteklemediği için yeni modem almak zorundayım. 400 TL'lik çekim gücü iyi olan bir modem var mıdır? İnternetten birkaç tane buldum fakat herhangi bir fikrim yok. Teşekkürler.

Türknetten abonelik aldım yanında modemi de aldım zyxel VMG3625 T50B modelini kurulum gerçekleşince deneyimlerimi buraya aktarırım.

ZyXEL VMG1312-T20B VDSL2 - ADSL2+ 4 Port Kablosuz USB Fiyatı bende bu cihazdan kullanıyorum herhangibir sorunla karşılaşmadım.

Bu modem o fiyata rezalet ötesi.

ASUS DSL AC-750 alabilirsin. Kendim kullanıyorum memnunum.

Bütçeni biraz aşıyor ama attığım modemi almanı öneririm.

Eski modemi (TP-Link W8961N) dağıtıcı olarak nasıl kullanabilirim? Yeni modemden eski modeme kablo çekmeden dağıtma işlemi yapılabilir mi?

Türknetten abonelik aldım yanında modemi de aldım zyxel VMG3625 T50B modelini kurulum gerçekleşince deneyimlerimi buraya aktarırım.
Modemin çekim alanı gayet güzel evimin her tarafında çekiyor, en kötü sinyal aldığım odada 35mbps lik internetten 23 down aldım upload evin her tarafında aynı ama 5-6 civarları geziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı