350-400TL klavye önerisi

hawyy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
3.5-4 yıldır kullandığım Cooler Master Masterkeys Lite klavyemin bazı tuşlarında basmada zorluklar oluşmaya başladı. Bu vesileyle beraber klavye değiştirmeye karar verdim. Uzun süreli kullanacağım, beni üzmeyecek bir klavye istiyorum. Genelde CS:GO, R6, Apex Legends gibi FPS oyunları oynuyorum ve bu yüzden klavye benim için önemli. Olabildiğince bilmediğim markalardan uzak durmaya çalışıyorum çünkü zamanında Trust, Rampage, Gamepower gibi markalardan hem ben hem de arkadaşlarım nasibimizi aldık. Bir daha bu markalara bulaşmak istemiyorum.

Araştırmalarım sonucu birkaç klavye buldum ancak arada kaldığım için sizin de fikirlerinizi almaya karar verdim.
Aklımda şu an için bulunan klavyeler:
Corsair K55 - 330TL (İtopya)
Logitech G213 - 310TL (360-50TL) (Hepsiburada 50TL indirim çekiyle)
Redragon K552-R kumara - 365TL (415-50TL) (Hepsiburada 50TL indirim çekiyle)
Aradaki fiyat farkına değerse royal kludge RK61 - 450TL (500-50TL) (Hepsiburada 50TL indirim çekiyle)

Redragon hakkında hiçbir fikrim yok, forumdan araştırdığım kadarıyla memnun olan kişi çok ancak bana uzun süre kullanmış birisi lazım çünkü uzun süre kullanmayı düşünüyorum.
Logitech G213'ün kronik sorunu çok deniyor o yüzden ondan biraz daha uzağım.
RK61 hakkında Reddit'te sorun yaşayanları gördüm ve daha önce hiç %60 klavye kullanmadım. TKL klavyede bulunup %60 klavyede bulunmayan tuşları da kullandığım için ona da biraz uzağım.
Corsair K55 hakkında gayet güzel yorumlar okudum ve Corsair hakkında görüşlerim çok olumlu olduğundan (servis konusunda) en yakın olduğum klavye bu şu an.

Corsair K55 Rgb Türkçe Oyuncu Klavyesi Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL en iyisi K55 olur membran falan ama hissiyatı güzel renkleri de oldukça iyi.

Bu da alınabilir ama aralarında çok fazla fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı