350-450 Arası Mekanik Klavye Önerisi 2020

TownOfKetchup

Hectopat
Daha fazla  
Aklımdaki ürünler:
  • Redragon Dark Avenger
  • HyperX Alloy Core RGB
  • MSI Vigor GK30
  • Gamepower Ogre RGB
  • Gamepower Calypso RGB
  • Corsair K55
  • Trust GXT890
    Ne önerirsiniz? Mekanik olması önceliğimdir ama bu listeden veya Başka önerdiğiniz bir klavye var mı? Red Switch olursa iyi olur. Valorant oynuyorum.

Bu fiyat bandında gamepower,trust,redragon gibi vs.markalar almayın.Bilinen markalar alın.

• HyperX Alloy Core RGB
  • MSI Vigor GK30

• Corsair K55
Ben olsam corsair k55 veya logitech g213 alırdım tabii karar sizin.Switchin pek fark edeceğini sanmıyorum bu membran klavyelerle.

Bu fiyat bandında gamepower,trust,redragon gibi vs.markalar almayın.Bilinen markalar alın.

• HyperX Alloy Core RGB
  • MSI Vigor GK30

• Corsair K55
Ben olsam corsair k55 veya logitech g213 alırdım tabii karar sizin.Switchin pek fark edeceğini sanmıyorum bu membran klavyelerle.
Bu bütçede mekanik alma diyorsun yani?

Redragon Kumara öneririm.

• HyperX Alloy Core RGB
  • MSI Vigor GK30

• Corsair K55
Redragon bilinmeyen bir marka değildir. Yurt dışında çok bilinen ama henüz Türkiye'de fazla bilinmeyen bir markadır. Büyük ihtimalle siz de bilmiyorsunuz. Redragon ile gamepower'ı aynı kümeye koyduğunuza inanamıyorum şu an.

Redragon bilinmeyen bir marka değildir. Yurt dışında çok bilinen ama henüz Türkiye'de fazla bilinmeyen bir markadır. Büyük ihtimalle siz de bilmiyorsunuz. Redragon ile gamepower'ı aynı kümeye koyduğunuza inanamıyorum şu an.
Motospeed çok daha kaliteli bir marka.Motospeed mekanik klavyelere göz atın derim.Özellikler ck95 red switch.260 tl ve 500tl bir mekanik klavye ile yarışacak düzeyde.Low profile bir klavye olduğundan ck95 mekanik klavyeye göz at derim.Hiç kullandım ama.

Kumara kullanıyor musunuz? Dark Avenger ın RGB olması daha çok hoşuma gitti de

Motospeed çok daha kaliteli bir marka.Motospeed mekanik klavyelere göz atın derim.Özellikler ck95 red switch.260 tl ve 500tl bir mekanik klavye ile yarışacak düzeyde.Low profile bir klavye olduğundan ck95 mekanik klavye al derim.
Çok daha kaliteli bir marka değil. Kalite olarak aynı markalar. Redragon'da gayet kaliteli bir markadır. Siz bilmiyorsunuz diye kalitesiz olmuyor. :)
Kullandığım için değil de bana önerildiği için.
Buyrun, okuyun ;
Kaliteli bir firma, uygun fiyatlı ürünleri ile biliniyor. Gamepower almak yerine kesinlikle Redragon alınmalı, sorun yaşama olasılığınız daha az.

Ben olsam redragon yerine motospeed alırım.Ama sizin tercihiniz.Redragon klavyeleri çok duydum ama bana tasarımları hiç iyi gelmedi.Tercih burada sizin.
Klavye blue outemu switch ve 311 tl.https://urun.n11.com/klavye/orjinal-motospeed-ck95-full-mekanik-klavye-P282114819.Bu ck95 259 tl ve kırmızı switch seçebiliyorsunuz.Aynı zamanda low profile bir klavye.Hiç mekanik klavye kullanmadıysan çabuk alışabilirsin.Kesinlikle redragon kumara klavyeden daha avantajlı diyebilirim.

Geri
Yukarı