350-450 bin TL arası araç önerileri

• Konuyu başlatan eXxx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 6B
Talisman önerisi de geldiğine göre ben artık konuyu takipten çıkıyorum, kolay gelsin size... :D
Bu konu beni de aşar. Başka konular da görüşmek üzere.
Oldukça güzel bir araç babamda var ve gerçekten konforlu ve rahat.
Baban Talismana 410k mı verdi? Talisman kötü araba demiyorum ama, bu bütçeye Talisman da önerilmez ki.

Hocam herkesin zevki farklıdır ve bu araba gerçekten hoşuma giden bir araç bu da sizi ilgilendirmez siz tavsiyenizi verin kararı alacak kişi verir.

Babanda olması ve sana göre konforlu olması bu bütçede rakipleriyle kapışabildiği ve öne çıkabildiği anlamına gelmiyor. Insignia ve Passat'a bütçen yetmez, gidip Talisman alırsın o ayrı konu. 2. el ve temiz olarak Mercedes C/BMW 3'e çıktıysan Talisman önermenin hiçbir mantığı yok...

Hocam herkesin zevki farklıdır ve bu araba gerçekten hoşuma giden bir araç bu da sizi ilgilendirmez siz tavsiyenizi verin kararı alacak kişi verir.
Anlıyorum. 450k bütçeli birine Talisman önermek gayet mantıklı.
Dalga mı geçiyorsun? 100k bütçesi olan birine 108k fiyatı olan Tofaş önermekten hiç farkı yok.

Babanda olması ve sana göre konforlu olması bu bütçede rakipleriyle kapışabildiği ve öne çıkabildiği anlamına gelmiyor. Insignia ve Passat'a bütçen yetmez, gidip talisman alırsın o ayrı konu. 2. el ve temiz olarak Mercedes C/BMW 3'e çıktıysan talisman önermenin hiçbir mantığı yok...

Hocam dediğim araba babamın 2. arabası 530 var kendisinde dayımda passat var. Konuştuğunuz muhabbete bakın burada para muhabbeti yapıyorsunuz.

Babanda olması ve sana göre konforlu olması bu bütçede rakipleriyle kapışabildiği ve öne çıkabildiği anlamına gelmiyor. Insignia ve Passat'a bütçen yetmez, gidip Talisman alırsın o ayrı konu. 2. el ve temiz olarak Mercedes C/BMW 3'e çıktıysan Talisman önermenin hiçbir mantığı yok...
Bu arkadaş 170k araba önerisine bu arabayı da atar.
Dedesi kullandığı için tüm rakiplerinden iyi çünkü.
Hocam dediğim araba babamın 2. arabası 530 var kendisinde dayımda passat var. Konuştuğunuz muhabbete bakın burada para muhabbeti yapıyorsunuz.
Para muhabbeti ne alaka? Biz sana bu bütçeye bu araba alınmaz diyoruz. Asıl para muhabbeti yapan sensin. Güya babamın 530 arabası var deyince bizi parayla ezebileceğini zannediyorsun. Şimdi daha konuşurdum ama neyse.

Bu arkadaş 170K araba önerisine bu arabayı da atar.

:D gerçekten komiksiniz oneri yapmak gerçekten hata size.

Bu arkadaş 170K araba önerisine bu arabayı da atar.

Para muhabbeti ne alaka? Biz sana bu bütçeye bu araba alınmaz diyoruz. Asıl para muhabbeti yapan sensin. Güya babamın 530 arabası var deyince bizi parayla ezebileceğini zannediyorsun. Şimdi daha konuşurdum ama neyse.

Hocam fotoğraflarını atayım istiyorsan size bir de yalan mı söyliyeceğim :D . Gülünç gerçekten ben kullandığım deneyim kazandığım aracı öneriyorum.

@SeFaB35
Sen beni paranla mı ezmeye çalışıyorsun? Sana yalan söylüyorsun diyen de yok. Bu bütçeye Talisman alınmaz, bütçe daha az olursa alınır diyoruz konuyu nereye çekiyorsun. Bir talisman ile 530 alınca da çok önemli bir şey olmuyor.
@SeFaB35
Sen beni paranla mı ezmeye çalışıyorsun? Sana yalan söylüyorsun diyen de yok. Bu bütçeye Talisman alınmaz, bütçe daha az olursa alınır diyoruz konuyu nereye çekiyorsun. Bir talisman ile 530 alınca da çok önemli bir şey olmuyor.
Şu an baktım, annemin arabasına bakıyorsun. Umarım beğenmişsindir. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı