350-450 bin TL arası araç önerileri

• Konuyu başlatan eXxx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 6B

eXxx

Picopat
Yer
ZindanAltı
Selam dostlar.
Geçiş arabası olarak aldığım egea 1.4 urban modelini satmış bulunmaktayım.

İstediğim özellikler.

1- Otomatik/Manuel.
2- Sıfır.
3- Sanroof.
4- Benzinli.
5- Yalıtımı kesinlikle iyi olması lazım; rüzgar, yol sesi minimum düzeyde olmalı.
6- 2.0 motor altı tavsiye etmiyorum malum vergi sistemi.
7- 2. eli nispeten iyi olursa sevinirim. Gerçi maksimum 3-4 yılda bir araba değiştiririm.
8- 4 kapı.

Kullanım stilim çok gazlayan biri değilim yoluna göre sabit 130-140 giderim. Yılda yaptığım ortalama km 10-15 bin arabası. Maksimum "2015 yedek Fiorion'umuz var. KMS'i 40 binde :)"

Ve günümüz teknolojilerini barındıran özellikler arka yan aynalar kararması elzem, çoğu arabada hala yok!
Passatçılar gelmeden :) passat, golf, bunları kullandım ve zamanında sahip olduğum arabalar. O yüzden önermeyin diyemem ama sonuçta bindim, kullandım. Ne keyif alabilirim ki? Aslında bana kalsa manuel fakat İstanbul'a taşınıyoruz, otomatik araba olmadan olmaz bu trafikte. Debriyaj ile bütünleşmek istemiyorum, konfor her şeyden önemli sonuçta.
"Dip not fiyat zorlarsam 50K daha yükselebilir.

Son düzenleme:
Elentra elit Plus diyeceğim ama motoru 1.6, yoksa şu an fiyatina göre çok iyi araç.

Şuan aklımda bir model yok ama DSG (Volkswagen, Seat, Skoda) araçlardan uzak durun hocam düz vitesde sorun yok ama yarı otomatikleri berbat İstanbul'da kullanırsanız pişman olursunuz.

Hocam sıfır demiş.

Son düzenleme:
Şu an aklımda bir model yok ama DSG (Volkswagen, seat, Skoda) araçlardan uzak durun hocam düz vitesde sorun yok ama yarı otomatikleri berbat İstanbul'da kullanırsanız pişman olursunuz.

Uzun yıllardan beri manuel kullanıyorum nispeten küçük şehirlerde bulnduğum için ve severek kullanıyorum araba kullandığımı hissediyorum ama artık İstanbul ile beraber otomatik devri başlıyor sanırım benim için. Ama yine de manuel düşünmüyor değilim konuyu düzelttim otomatik/manuel olabilir diye.
Hocam sıfır demiş.

1.16D 435K mı BMW fiyat listesinde 413K. Keza 1.18IDE m Sport 413K muhtamelen yine bayilerdeki arabaları galerici arkadaşlar toplamış.

Son düzenleme:
Uzun yıllardan beri manuel kullanıyorum nispeten küçük şehirlerde bulnduğum için ve severek kullanıyorum araba kullandığımı hissediyorum ama artık İstanbul ile beraber otomatik devri başlıyor sanırım benim için. Ama yine de manuel düşünmüyor değilim konuyu düzelttim otomatik/manuel olabilir diye.

1.16D 435K mı BMW fiyat listesinde 413K. Keza 1.18IDE m Sport 413K muhtamelen yine bayilerdeki arabaları galerici arkadaşlar toplamış.
Haklısınız hocam bayilerde araç eksikliği var. Sizin için en iyi araç Skoda Superb olabilir. Temsili olarak atmıştım ilanları. Neden dizel istemiyorsunuz?
118i çok keyifli cihazdır.

Haklısınız hocam bayilerde araç eksikliği var. Sizin için en iyi araç Skoda superb olabilir. Temsili olarak atmıştım ilanları. Neden dizel istemiyorsunuz?
118I çok keyifli cihazdır.

Superb de kullandım sahibi olduğum araçlar listesinde dizel genelde fazla sesli çalıştığı için tercih etmiyorum zaten dizelinde devri yavaş yavaş bitiyor hatta çoğu model dizel üretimini bile yavaş yavaş durduruyor diyebiliriz hatta bazı ülkelerde bile bazı bölgelere dizel motorlu araçlar girişi yasaklandı. Bundan mütevellit benzinli kararı aldım.
Selam dostlar.
Geçiş arabası olarak aldığım egea 1.4 urban modelini satmış bulunmaktayım.

İstediğim özellikler.

1- Otomatik/Manuel.
2- Sıfır.
3- Sanroof.
4- Benzinli.
5- Yalıtımı kesinlikle iyi olması lazım; rüzgar, yol sesi minimum düzeyde olmalı.
6- 2.0 motor altı malum vergi sistemi.
7- 2. eli nispeten iyi olursa sevinirim. Gerçi maksimum 3-4 yılda bir araba değiştiririm.
8- 4 kapı.

Kullanım stilim çok gazlayan biri değilim yoluna göre sabit 130-140 giderim. Yılda yaptığım ortalama km 10-15 bin arabası. Maksimum "2015 yedek Fiorion'umuz var. KMS'i 40 binde :)"

Ve günümüz teknolojilerini barındıran özellikler arka yan aynalar kararması elzem, çoğu arabada hala yok!
Passatçılar gelmeden :) passat, golf, bunları kullandım ve zamanında sahip olduğum arabalar. O yüzden önermeyin diyemem ama sonuçta bindim, kullandım. Ne keyif alabilirim ki? Aslında bana kalsa manuel fakat İstanbul'a taşınıyoruz, otomatik araba olmadan olmaz bu trafikte. Debriyaj ile bütünleşmek istemiyorum, konfor her şeyden önemli sonuçta.
"Dip not fiyat zorlarsam 50K daha yükselebilir.

Son düzenleme:
Hocam sizin için pek öneri yok maalesef aracın sıfır yeni olmuş olmasını istemeniz seçenekleri kısıtlıyor. Keza sahibinden de filtreye koyunca karşıma hiçbir ilan çıkmadı. Aracın 2.0Lüstünde olmasını göz önünde bulundurarak pick-up önerebilirim. Amarok X-class Ranger Navara en Full paketlerini istediğiniz şekilde alabilirsiniz. Golf kullandım dediniz ama bu R 4çeker olduğunu unutmamak lazım. Biraz esneklik payı verirseniz daha iyi seçenekler olabilir.

Son düzenleme:
Hocam sizin için pek öneri yok maalesef aracın sıfır yeni olmuş olmasını istemeniz seçenekleri kısıtlıyor. Keza sahibinden de filtreye koyunca karşıma hiçbir ilan çıkmadı. Aracın 2.0lüstünde olmasını göz önünde bulundurarak pick-up önerebilirim. Amarok X-class Ranger navara en Full paketlerini istediğiniz şekilde alabilirsiniz. Golf kullandım dediniz ama bu r 4çeker olduğunu unutmamak lazım. Biraz esneklik payı verirseniz daha iyi seçenekler olabilir.

2.0 altı motor istedim zaten sanırım ya yanlış yazım ya da anlatım eksikliği yapmış olabilirim kusura bakmayın. Malum 2.0 olunca vergiler epey bir yukarıda çıkıyor. Golf r "2017" gözüme kestiriyorumda çok fahiş fiyatlar sahibinden de açıkcası hem vergisine katlanıcam hem fiyatına biraz zor açıkçası alım gücü çok düştü malum. Golf r da otopark.com un sevgili Sinan'ın golf r videosunu unutamıyorum zaten :D :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı