350-450 bin TL arası araç önerileri

• Konuyu başlatan eXxx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 6B
400 bin üstü bütçeye hala Golf önerileri, 2006 Mercedes önerileri geliyor... Hangi kafayla bu öneriler yapılıyor anlamıyorum.

4-5 yaşında Audi A5, daha genç yaşta ve daha temiz Audi A4 bulunabilir. Temiz Mercedes C ve BMW 3 de bulunabilir. Bu bütçeye çıkmışken bunların altına düşme, hele hele Golf gibi araçlar almakla hata etme...

Sportif ve karakteri olan HB istiyorsan BMW 1, konfor ve kalite odaklı düşünüyorsan da Mercedes A'ya bak.

Ayrıca bu bütçeye Mercedes A/B serisi sıfır da alınabiliyor, haberin olsun. Premium şart değil diyorsan Insignia, SuperB, Passat, Mondeo, 508'e vs. bütçen yetiyor.

Son düzenleme:
400 bin üstü bütçeye hala Golf önerileri, 2006 Mercedes önerileri geliyor... Hangi kafayla bu öneriler yapılıyor anlamıyorum.

4-5 yaşında Audi A5, daha genç yaşta ve daha temiz Audi A4 bulunabilir. Temiz Mercedes C ve BMW 3 de bulunabilir. Bu bütçeye çıkmışken bunların altına düşme, hele hele Golf gibi araçlar almakla hata etme...

Sportif ve karakteri olan HB istiyorsan BMW 1, konfor ve kalite odaklı düşünüyorsan da Mercedes A'ya bak.

Ayrıca bu bütçeye Mercedes A/B serisi sıfır da alınabiliyor, haberin olsun.
Golf almak neden hata oluyor hocam? Fiyatları çok arttığı için mi yoksa başka bir sorun vs mi var?
Bence bizim gibi ülkelerde alınabilecek en iyi araçlardan birisi. Fakat son 2 sene içerisinde çok abartı fiyat artışı geldi, güç yetmiyor.

2.0 altı motor istedim zaten sanırım ya yanlış yazım ya da anlatım eksikliği yapmış olabilirim kusura bakmayın. Malum 2.0 olunca vergiler epey bir yukarıda çıkıyor. Golf r "2017" gözüme kestiriyorumda çok fahiş fiyatlar sahibinden de açıkcası hem vergisine katlanıcam hem fiyatına biraz zor açıkçası alım gücü çok düştü malum. Golf r da otopark.com un sevgili Sinan'ın golf r videosunu unutamıyorum zaten :D :D.

Vallahi hocam ben yanlış anlamışım. Herhalde gece yarısında yazınca kafada ayrı bir yerdeydi. O zaman işler değişir. Vag grubu kullandınız istemiyorsunuz anladığım kadarıyla. Size BMW1 seri önermedim. Çünkü asıl BMW konforu ve kalitesi 5 seriden sonra başlıyor. Audio için tam söyleyemesekte A4 serisinden sonra bunu söyleyebiliriz. A3 ilanı koydum gıcır gıcır. Ama bence A4E çıkıp bir tık bütçeyi zorlamak 2.el 20-40K km arası bir Full A4 alamak daha mantıklı olacaktır. Civic var güçlendirilmiş versiyonununu istediğiniz gibi alabilirsiniz bütçede sıkıntı yok. Peugeot'da bir seçenek olarak kenarda.
450 bin bütçen varken ve bu bütçede sıfır dahi Golf'den daha iyi araçlar alabiliyorken 2. el golf almanın mantıklı tarafi yok. Yukarıda saydım zaten.

Eğer hocam bana diyorsanız benden başka golf paylaşan yok çünkü. 2.0L üstü motor arıyor diye zannettim. Üstelik bütçenin çok çok altındaydı kafasında bir seçenek oluşması adına koymuştum. Yoksa düz golfü önermedim dediğiniz gibi mantıksız zaten.

Son düzenleme:

400 bin üstü bütçeye hala golf önerileri, 2006 Mercedes önerileri geliyor... Hangi kafayla bu öneriler yapılıyor anlamıyorum.

4-5 yaşında Audi A5, daha genç yaşta ve daha temiz Audi A4 bulunabilir. Temiz Mercedes C ve BMW 3'de bulunabilir. Bu bütçeye çıkmışken bunların altına düşme, hele hele golf gibi araçlar almakla hata etme...

Sportif ve karakteri olan HB istiyorsan BMW 1, konfor ve kalite odaklı düşünüyorsan da Mercedes'a'ya bak.

Ayrıca bu bütçeye Mercedes'a/b serisi sıfır da alınabiliyor, haberin olsun. Premium şart değil diyorsan ınsignia, superb, passat, mondeo, 508'e vs. bütçen yetiyor.

Bu bütçelere çıkmışken artık bir Premium aracım olsun isterim özellikle Mercedes ama. Sırf bayi de olmadığı galeriden sıfır alacağım için inan 30-40 daha fazla ücret ödeyeceğim sektörü biliyorsunuz ne halde olduğunu parayı bekletsem eminim yılbaşından sonra fiyatlar bir bu kadar daha artıcak. Vallahi iki ucu kötü yani bilemedim arkadaşlar.

Yakın çevremde Mercedes bayisi yok herkes yakındığı için böyle bir algı oluştu bende de
Bence kuruntu yapmaya gerek yok. Bayiler yakın değilse telefon ile iletişime geçerek soru sorabilirsiniz. Örneğin Mercedes'de yoksa ve BMW'de varsa tercih BMW'ye kayabilir, 2. ele bulaşmaktansa arada kaldığın modelleri bu şekilde bile elemen mümkün.

Bu arada 180D yerine A200 AMG öneririm. Turbo benzin + 163 beygir daha fazla tatmin edecektir. Dizel devri de yavaştan kapandığından dizel almaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı