350-450 bin TL arası araç önerileri

• Konuyu başlatan eXxx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 6B
Bence kuruntu yapmaya gerek yok. Bayiler yakın değilse telefon ile iletişime geçerek soru sorabilirsiniz. Örneğin Mercedes'de yoksa ve BMW'de varsa tercih BMW'ye kayabilir, 2. ele bulaşmaktansa arada kaldığın modelleri bu şekilde bile elemen mümkün.

Bu arada 180D yerine A200 amg öneririm. Turbo benzin + 163 beygir daha fazla tatmin edecektir. Dizel devri de yavaştan kapandığından dizel almaya gerek yok.

Dizel düşüncem asla yok yukarıdada belirttim dediğiniz gibi A200AMG benim için daha uygun. Dizel devri çoğu ülkede artık girişi bile yasaklandı.
Cla 200 amg de olabilir oda 163BG.

Mercedes E180 Edition E alınır.
Mercedes E serisinden başlar hocam. E180 çok güzel arabadır. Ben E250 kullanıyorum 2015 model. Gayet memnunum, arada motor harici bir fark yok. Benim ekstra 40hp arttırdığımı saymazsak. Eğer 156 beygir tatmin etmezse, ufak bir yazılım ile araba canlanır. Hemen yazılıma ön yargı ile yaklaşmayın, 20hp civarı yazılımlar arabayı canlandırmak, üzerinde ki hantallığı atmak ve yakıtı düşürmek için yapılır.
Mercedes E180 Edition E alınır.
Mercedes E serisinden başlar hocam. E180 çok güzel arabadır. Ben E250 kullanıyorum 2015 model. Gayet memnunum, arada motor harici bir fark yok. Benim ekstra 40hp arttırdığımı saymazsak. Eğer 156 beygir tatmin etmezse, ufak bir yazılım ile araba canlanır. Hemen yazılıma ön yargı ile yaklaşmayın, 20hp civarı yazılımlar arabayı canlandırmak, üzerinde ki hantallığı atmak ve yakıtı düşürmek için yapılır.
Hocam, istersen benim imzam da yazan E250 araba incelemesini oku. Daha bilgi sahibi olursun.

Farkettiniz mi bilmiyorum ama BMW 1 serisi, Mercedes A serisi klasmanında en kaliteli araç 1 serisi. Birkaç yabancı karşılaştırma videosu izlemenizi öneririm. Arka koltuklarda plastik kullanılan modeller ver diğer markalarda fakat BMW'de deri. Ayrıca BMW'nun yeni iDrive sistemi de oldukça iyi.

0 araç almak varken 100 bin üstü km'li araçları önermek, bilemiyorum. Ayrıca Mercedes'in E'den falan başladığı yok. Alt modellerde premium olmasına rağmen kalitede normal olarak düşüş olsa da yapacak bir şey yok, her marka için aynı.
Hiç A serisi kullandınız mı bilmiyorum ama kullansaydınız iç mekanın kalitesiz yapıldığını fark ederdiniz. Hayalet ekran dışında bir özelliği yok.

Hiç A serisi kullandınız mı bilmiyorum ama kullansaydınız iç mekanın kalitesiz yapıldığını fark ederdiniz. Hayalet ekran dışında bir özelliği yok.
Kız arkadaşımda A HB var, kullandım, ezbere yorum yapmıyorum. Dediğim gibi, premium olsa da baz modeller belli seviyede tutulmak zorunda yoksa fiyatlar uçuyor. 5 yaşında, 100 bin kilometre E almak da bir tercih tabii ki ama bana kalırsa premium dışı sıfır almak daha mantıklı bir hamle. İlla premium alınacaksa da sıfır alıp uzun kullanımda masrafsız ve sorunsuzca binmek, satarken de minimum değer kaybı ile satmak daha iyi bir seçim.

Bunlar benim tercihim, paranın sahibi alacak kişi. İstediğini yapabilir sonuç olarak.

Kız arkadaşımda A HB var, kullandım. Dediğim gibi, premium olsa da baz modeller belli seviyede tutulmak zorunda yoksa fiyatlar uçuyor. 5 yaşında, 100 bin kilometre E almak da bir tercih tabii ki ama bana kalırsa premium dışı sıfır almak daha mantıklı bir hamle. İlla premium alınacaksa da sıfır alıp uzun kullanımda masrafsız ve sorunsuzca binmek, satarken de minimum değer kaybı ile satmak daha iyi bir seçim.

Bunlar benim tercihim, paranın sahibi alacak kişi. İstediğini yapabilir sonuç olarak.
Senin düşüncen de doğru hocam. Ben her zaman kaliteliyi tercih ederim. 2019 kalitesiz alacağıma 2015 en dolusunu alırım. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Ama ben bu bütçede A almanın doğru olduğunu düşünmüyorum.
Hocam, değer konusuna deyineyim, benim araba adlığım konuyu illa ki görmüşsünüzdür, Arabayı aldıktan beri hem km yaptım, hem de arabam 150k değer kazandı, 2015 senesinde 0 E180 170k civarı idi. Birazcık segmenti yükseltince, zamanla değer kaybetmek yerine kazanıyor.
Ben kesinlikle A almazdım, arkadaş eğer E serisinin km'si fazla diye düşünüyorsa, en azından C, CLA serisine bakmasını öneririm.
Biraz düşününce aklıma Arteon geldi. Arteon 150hp R-Line bu bütçe de alınır. Coupe bir araç olmasına rağmen, benim arabadan daha fazla diz mesafesi var.
Bütçeyi 50k zorlarım dediğiniz için biraz bütçeyi aşan gönderdim. 460 civarı. Arteon kullandığım en keyifli araçlardan birisi.
Gene imzamda bulunan incelemeye bakarak fikir sahibi olabilirsin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı