350-450 TL Kulaklık Tavsiyesi

Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist
Merhaba arkadaşlar yeni kulaklık almayı düşünüyorum. Aklımda olan modeller: Steel Series Arctis 3, Corsair HS60, Asus Tuf Gaming H5. Bu üç kulaklık arasında kaldım. Artıları eksikleri vs. nelerdir, sizin öneriniz nedir? Fiyat aralığım 350-450 TL civarında.

Güzel fiyat daha iyisini bulamazsınız bu fiyata.

Eski konularda bu kulaklığı araştırırken sizin de yorumlarınıza denk geldim. Anakartımın ses yongası ALC887 sizce oyunlarda bu kulaklığa yeterli gelir mi ?

En kötü ikinci elden 100 150 liraya Asus Xonar DG veya DGX gibi bir ses kartı alırım diye düşünmüştüm. Ama bu kartların Windows 10 da sürücülerinin bazı sıkıntılar yarattığını okuyunca biraz tereddütteyim.

Ben bir yıldır Xonar DGX kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı yok. Anakartımdaki ses yongası bozulunca almıştım.

Öyle muhteşem bir ses kartı değil ama ALC887'nin üstüne farkını hayli hayli hissettirir. Önceki anakartımdaki ALC1150 ile benzer bir performansı var.

ALC887 ile de bir problem olmadan kullanırsınız.

Ben bir yıldır Xonar DGX kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı yok. Anakartımdaki ses yongası bozulunca almıştım.

Öyle muhteşem bir ses kartı değil ama ALC887'nin üstüne farkını hayli hayli hissettirir. Önceki anakartımdaki ALC1150 ile benzer bir performansı var.

ALC887 ile de bir problem olmadan kullanırsınız.

Teşekkürler hocam. 👍

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı