350-450 TL Mekanik Oyuncu Klavyesi Önerisi

Ahmet Alçin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Arkadaşlar merhaba, ben mekanik bir oyuncu klavyesi almak istiyorum fakat kafam baya karışık. Son günlerde piyasaya giriş yapan Cooler Master CK350 mekanik klavyesi sizce nasıl 400 TL fiyata değer mi? Kafamda;

Hyperx Alloy Elite Mekanik Gaming Klavye
Steelseries Apex M400
Corsair K68

Bunlar gibi seçenekler de var şartlar olarak mekanik olması şart, swich olarak mavi olursa iyi olur ama kırmızı olursa da bir şey olmaz, RGB olursa da iyi olur ama yine kesin olması gereken bir şart değil. Şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkürler :D

Son düzenleyen: Moderatör:
CK350 gayet güzeldir, bütçe f/p olarak GK-K83, onun dışında K68 öneririm (brown switch mavi kadar sesli değil ama o basış hissi gene var, öneririm)

CK350 gayet güzeldir, bütçe f/p olarak GK-K83, onun dışında K68 öneririm (brown switch mavi kadar sesli değil ama o basış hissi gene var, öneririm)
Gigabyte pek hoşuma gitmedi fakat Corsair K68'i çok beğendim ama red versiyonu şuanda çok pahalı rgb olanından söz etmek bile istemiyorum zaten. eğer k68 uygun bir yerde bulursam düşünmeden almayı düşünüyorum. Bugün birkaç teknomarket gezdim Sizce Rampage myth ve hydra r6 plus filan sizce onlar nasıl, hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
K68 bu fiyata alınabilecek en kaliteli modellerden biridir. Bütçeyi zorlamayıp arta para kalsın dersen Apex M400 alabilirsin. Şubattan beri bu klavyeyi kullanmaktayım ve tek kelime ile en iyi f/p modellerinden biri.

K68 bu fiyata alınabilecek en kaliteli modellerden biridir. Bütçeyi zorlamayıp arta para kalsın dersen Apex M400 alabilirsin. Şubattan beri bu klavyeyi kullanmaktayım ve tek kelime ile en iyi f/p modellerinden biri.
Aynen k68 gerçekten iyi bir klavye fakat artık red versiyonunu 400 liraya bulmak bile imkansız steelseries m400 de biraz ön yargılıyım nedense hoşuma gitmedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı