350 ml kola zararlı mı?

Daha fazla  
Eskiden çok içmiyordum. Fakat şu an haftada 5 gün kola içiyorum. 350 ml günde bir zararı olur mu? Şu ana kadar bir rahatsızlığım yok yaşım 13.

Son düzenleyen: Moderatör:
31 Yaşımdayım son 10 yıldır her gün en az 1.5 litre(1500ml) içtim, her yemekte her atıştırmalıkta içiyorum, sadece kilo problemi yaşıyorum, aslında kilo probleminin nedeni bilgisayar başından çalışıyor olmam, eğer fiziki bir işte çalışıyor olsam muhtemelen kilo problemim olmazdı.

Kola zararlı mı? EVET
Zararını hemen görür müsün? HAYIR
İleride zararı çıkar mı? EVET ÇIKABİLİR

Belki 45-50'li yaşlarda çıkabilir, ancak sizin yaşlarınızda görünen bir zararı olmaz.

Yinede içmeyin faydalı bir şey değil.

31 yaşımdayım son 10 yıldır her gün en az 1.5 litre(1500ML) içtim, her yemekte her atıştırmalıkta içiyorum, sadece kilo problemi yaşıyorum, aslında kilo probleminin nedeni bilgisayar başından çalışıyor olmam, eğer fiziki bir işte çalışıyor olsam muhtemelen kilo problemim olmazdı.

Kola zararlı mı? Evet.
Zararını hemen görür müsün? Hayır.
İleride zararı çıkar mı? Evet çıkabilir.

Belki 45-50'li yaşlarda çıkabilir, ancak sizin yaşlarınızda görünen bir zararı olmaz.

Kalbe zararı var.

Kilo alırsın. Onun dışında kola zaten zararlıdır fakat çok abartmadan içmen de sorun yok.

Şu ana kadar 10 yaşından beri hep içiyorum ama kilo problemi yaşamadım yememle alakalı galiba teşekkürler.
31 Yaşımdayım son 10 yıldır her gün en az 1.5 litre(1500ml) içtim, her yemekte her atıştırmalıkta içiyorum, sadece kilo problemi yaşıyorum, aslında kilo probleminin nedeni bilgisayar başından çalışıyor olmam, eğer fiziki bir işte çalışıyor olsam muhtemelen kilo problemim olmazdı.

Kola zararlı mı? EVET
Zararını hemen görür müsün? HAYIR
İleride zararı çıkar mı? EVET ÇIKABİLİR

Peki günde ne kadar içmeliyim?

Şu ana kadar 10 yaşından beri hep içiyorum ama kilo problemi yaşamadım yememle alakalı galiba teşekkürler.

Peki günde ne kadar içmeliyim?
Bunun genelde azı çoğu olmuyor, alışınca her yemekte içmeye başlıyorsunuz. Mesela 2-3 gündür kola almıyorum eve, bir eksiklik hissediyorum, yemekler tatsız geliyor, her zaman yediğim besinleri yediğim halde bir tatminsizlik hissi oluşturuyor.

Ben sizin yerinizde olsam hiç içmezdim.
İlla bir şey içecekseniz belki ayran içebilirsiniz...

Yeni konular

Geri
Yukarı