350 TL 1 TB HDD önerisi

Code25

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Diplomalı İşsiz
512 GB M.2 SSD zaten mevcut. Windows ve render için bu diski kullanacağım. Ancak Steam oyunları olsun normal Epic Games oyunları olsun, bu diske kurup oynayacağım.

Bütçem maksimum 350 TL.

WD ile Seagate arasında kaldım. Sessiz ve daha hızlı çalışan hangisi arkadaşlar?

Bulduğum;

Seagate:

WD:

Bunların haricinde hız ve sessiz olan bildiğiniz kullandığınız ürün varsa lütfen belirtin. Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

Bunların dışında P300 önerebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

WD ve Seagate'in o modellerine nazaran neredeyse hiç sorun yaşanmayan Toshiba P300'ü alabilirsin.

Ses ve performansı nasıl?
Bunların dışında P300 önerebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanıyor musunuz siz?

P300'ü kullanmadım daha önce. Kullanıcı yorumlarına göre ve testlere göre yorum yapıyorum. P300 hakkındaki yorumlar olumluyken, çoğunlukla Seagate ve WD'nin o modelleri hakkında olumsuz yorumlar görüyorum. Ve fiyatlar aynıyken niye Seagate ve WD'nin o modellerine yönelelim?

HDD üzerinden oyun oynamanızı pek önermem açıkcası.

Bütçem 1000 TL olsa bende M.2 düşünürdüm.
P300'ü kullanmadım daha önce. Kullanıcı yorumlarına göre ve testlere göre yorum yapıyorum. P300 hakkındaki yorumlar olumluyken, çoğunlukla Seagate ve WD'nin o modelleri hakkında olumsuz yorumlar görüyorum. Ve fiyatlar aynıyken niye Seagate ve WD'nin o modellerine yönelelim?

Seagate ve WD arasında hangisi sessiz peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı