350 TL 5GHz destekli VDSL modem önerisi

Yigit75

Kilopat
Yer
Ümraniye
Kolay gelsin herkese. Arkadaşlar diğer konulara baktım ama hiç içime sinmedi o yüzden yeni konu açıyorum. Başlıkta belirttiğim üzere 350 TL geçmeyecek şekilde 10 15 TL oynasın problem değil. 5GHz destekli VDSL modem arıyorum. Görüntüye biraz önem veriyorum. Sizlerden tavsiyeler bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Kolay gelsin herkese. Arkadaşlar diğer konulara baktım ama hiç içime sinmedi o yüzden yeni konu açıyorum. Başlıkta belirttiğim üzere 350 TL geçmeyecek şekilde 10 15 TL oynasın problem değil. 5GHz destekli VDSL modem arıyorum. Görüntüye biraz önem veriyorum. Sizlerden tavsiyeler bekliyorum.

Bu işinize hayri yardımcı olacak çekim gücü en iyisi olanlardan.

İlk defa duyuyorum markayı hor görmeyin nasıldır acaba?
Bu işinize hayri yardımcı olacak çekim gücü en iyisi olanlardan.
Ac750 ile arasında ne gibi fark acaba ?

Yakın zamanda modem için araştırma yaptım. Şuan için çok fazla öneren var bu markayı. Sanırsam Technopat'da incelemesini yaptı bakabilirsiniz.

AC51 ile AC750 arasında özellik bakımından hiçbir fark yok. Model ismi farklı ve sanırım ikisinden birisi daha güncel (yanlış biliyor olabilirim ama AC750 olabilir). Ayrıca ikisi de ADSL, VDSL ve fiber destekliyor.
Attığınız keenetic omni DSL 5 GHZ desteklemiyor.
Benim tavsiyem Keenetic Extra DSL veya AC750 olacaktır.

AC51 ile AC750 arasında özellik bakımından hiçbir fark yok. Model ismi farklı ve sanırım ikisinden birisi daha güncel (yanlış biliyor olabilirim ama AC750 olabilir). Ayrıca ikisi de ADSL, VDSL ve fiber destekliyor.
Attığınız keenetic omni DSL 5 GHZ desteklemiyor.
Benim tavsiyem Keenetic Extra DSL veya AC750 olacaktır.
Hangisi sizce bende ikisi arasında kaldım 😁.

Yeni konular

Geri
Yukarı