350 TL Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık Önerisi

Ekin Bey

Picopat
Yer
Gide Gide Bir Söğüde Dayandım
Merhaba, 350 TL'ye kadar bütçem var. Kulaklık önerisinde bulunur musunuz?

Başlıca dikkatimi çeken ürünler, bunlardan biri nasıl?

(Bayağı hoşuma gitti)

Merhaba, 350 TL'ye kadar bütçem var. Kulaklık önerisinde bulunur musunuz?

başlıca dikkatimi çeken ürünler, bunlardan biri nasıl?

(bayağı hoşuma gitti)

Hocam 1 2 gün beklerseniz dün Anker kulaklığın siparişini verdim istediğiniz sorulara cevap veririm ona göre.

Araştırdığıma göre 3 kulaklığın arasında bassları en iyi ve kuvvetli olan Anker Q10 ne kadar kuvvetli olduğunu elime ulaşınca söylerim.

Basslara önem vermeyenlere SoundSurge öneriyorlar anc olduğu için onun sesleride kaliteli fakat bassları az diyorlar.

JBL hakkında pek bir şey bilmiyorum.

Eğer basslara önem veriyorsanız Anker tercih edin etmiyor iseniz SoundSurge güzel olabilir. Dediğim gibi 1 2 gün içinde Anker ne kadar iyi söylerim.

Hocam 1 2 gün beklerseniz dün Anker kulaklığın siparişini verdim istediğiniz sorulara cevap veririm ona göre.

Araştırdığıma göre 3 kulaklığın arasında bassları en iyi ve kuvvetli olan Anker Q10 ne kadar kuvvetli olduğunu elime ulaşınca söylerim.

Basslara önem vermeyenlere SoundSurge öneriyorlar anc olduğu için onun sesleride kaliteli fakat bassları az diyorlar.

JBL hakkında pek bir şey bilmiyorum.

Eğer basslara önem veriyorsanız Anker tercih edin etmiyor iseniz SoundSurge güzel olabilir. Dediğim gibi 1 2 gün içinde Anker ne kadar iyi söylerim.
Acelem yok hocam. Sağ olun, deneyimlerinizi bekliyorum.🙂

Ben belki gözlük var diye kulak üstü kulaklık rahatsız eder mi diye merak ediyorum. Umarım rahatsız etmiyorlardır.

Acelem yok hocam. Sağ olun, deneyimlerinizi bekliyorum.🙂

Ben belki gözlük var diye kulak üstü kulaklık rahatsız eder mi diye merak ediyorum. Umarım rahatsız etmiyorlardır.

Onuda denerim hocam anne annemin gözlüğü ile :D
Hocam kulaklık elime ulaştı ilk olarak şunu söyleyeyim;
- Ses kalitesi gerçekten çok iyi.
- Basslar gayet güzel tatmin edici özellikle bass up ile kullanıyorum bassları güzel hissettiriyor.
- Pasif gürültü engelleme gayet güzel kulaklığı kafama takınca etraftaki sesler tamamen olmasa da yarıdan fazla kesiliyor ve %20 seste şarkı açınca sesler tamamen gidiyor(tabii dibinizden biri konuşunca %20 seste duyuyorsunuz fakat %80 üzeri duymuyorsunuz).
- Gözlük konusunu henüz denemedim.

Başka sorunuz varsa yanıtlayabilirim.

Son düzenleme:
Onuda denerim hocam anne annemin gözlüğü ile :D
Hocam kulaklık elime ulaştı ilk olarak şunu söyleyeyim;
- Ses kalitesi gerçekten çok iyi.
- Basslar gayet güzel tatmin edici özellikle bass up ile kullanıyorum bassları güzel hissettiriyor.
- Pasif gürültü engelleme gayet güzel kulaklığı kafama takınca etraftaki sesler tamamen olmasa da yarıdan fazla kesiliyor ve %20 seste şarkı açınca sesler tamamen gidiyor(tabii dibinizden biri konuşunca %20 seste duyuyorsunuz fakat %80 üzeri duymuyorsunuz).
- Gözlük konusunu henüz denemedim.

Başka sorunuz varsa yanıtlayabilirim.
Çok teşekkür ederim deneyimlerinizi paylaştığınız için. 🙂 Birkaç merak ettiğim nokta var:
  1. Kulaklık süngerleri sizce çok terletir mi?
  2. Son seste seste bozulma oluyor mu?
  3. Kulağı tam sarıyor mu?
  4. Bir de fazla ağır hissettiriyor mu, uzun kullanımda sizce rahatsız eder mi?
Gözlük için uygun zamanınızda denemenizden çok memnun olurum.😀 Tekrardan deneyimlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim deneyimlerinizi paylaştığınız için. 🙂 birkaç merak ettiğim nokta var:
  1. Kulaklık süngerleri sizce çok terletir mi?
  2. Son seste seste bozulma oluyor mu?
  3. Kulağı tam sarıyor mu?
  4. Bir de fazla ağır hissettiriyor mu, uzun kullanımda sizce rahatsız eder mi?
Gözlük için uygun zamanınızda denemenizden çok memnun olurum.😀 tekrar deneyimlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

1-hocam normal otururken yatarken kullanınca terletmiyor yürürken terletti fakat rahatsız edecek kadar değil ve zaten kilo probleminden dolayı terleyen biriyim.
2- son seste bozulma olmuyor gayet rahat hep son ses dinliyorum zaten.
3- evet tam sarıyor.
4- elime ilk aldığımda ağır olduğunu anladım direk olarak fakat kafaya takınca o kadar ağır gelmiyor ağır gelenler genellikle kulaklığın kafa ayarını yapmıyor.

Gözlük konusunda denedim bir sorun çıkmadı bende önce gözlüğü taktım sonra kulaklığı sonrada tam tersini yaptım sorun yok.

Bu arada bluetoothla bağlanınca arkada dip ses var diyenler her kulaklıkta olmuyor bende yok mesela öyle bir durumla karşılaşırsanız garantiye gönderin. Zaten 7000 kişiden 30 40 kişi karşılaşmış bu durumla.

1-hocam normal otururken yatarken kullanınca terletmiyor yürürken terletti fakat rahatsız edecek kadar değil ve zaten kilo probleminden dolayı terleyen biriyim.
2- son seste bozulma olmuyor gayet rahat hep son ses dinliyorum zaten.
3- evet tam sarıyor.
4- elime ilk aldığımda ağır olduğunu anladım direk olarak fakat kafaya takınca o kadar ağır gelmiyor ağır gelenler genellikle kulaklığın kafa ayarını yapmıyor.

Gözlük konusunda denedim bir sorun çıkmadı bende önce gözlüğü taktım sonra kulaklığı sonrada tam tersini yaptım sorun yok.

Bu arada bluetoothla bağlanınca arkada dip ses var diyenler her kulaklıkta olmuyor bende yok mesela öyle bir durumla karşılaşırsanız garantiye gönderin. Zaten 7000 kişiden 30 40 kişi karşılaşmış bu durumla.
Çok sağ olun hocam. Yakın zamanda almayı planlıyorum.

Çok sağ olun hocam. Yakın zamanda almayı planlıyorum.

Şu an 300 TL'ye düştü alacaksanız hemen alın derim 3 4 gündür 310 TL idi bugün 300 oldu yakın zamanda fırlayabilir yukarı.

Geri
Yukarı