350 TL civarı mikrofon tavsiyesi

BurakDuman973

Picopat

SeastoreKing

Centipat
KS
BurakDuman973

BurakDuman973

Picopat
Hocam ben sadece evde bilgisayar başında kullanacağım. Bu ürün daha çok kamera ile birlikte kullanım için gelişitirilmiş gibi.

SeastoreKing

Centipat
Hocam ben sadece evde bilgisayar başında kullanacağım. Bu ürün daha çok kamera ile birlikte kullanım için gelişitirilmiş gibi.

Bu ürün daha çok değil, çok amaçlı bir ürün jak girişi olan her yerde çok rahat kullanırsın.

realmoonlight

Hectopat
Makaleler
7
Yer
45.9499962 -66.666664
KS
BurakDuman973

BurakDuman973

Picopat
@realmoonlight Attığınız linki inceledim gayet beğendim teşekkür ederim. Bir kaç sorum olacak size.
Üründe her şey var mı yada daha dolu seti var mı? Çünkü alabilirim almışken tam olsun.
Üstü de siyah olan yani tam siyahı var mı acaba?
Teşekkürler...

DARC

Decapat
@realmoonlight Attığınız linki inceledim gayet beğendim teşekkür ederim. Bir kaç sorum olacak size.
Üründe her şey var mı yada daha dolu seti var mı? Çünkü alabilirim almışken tam olsun.
Üstü de siyah olan yani tam siyahı var mı acaba?
Teşekkürler...
Zaten Pop Filter takınca üst kısmı siyah gözükecek ve siyah olanı daha pahalı ama pahalı olmasının yanında last voice ürünü olduğu için garanti ile geliyor ama oda 2 ay.

Ayrıca: https://www.hepsiburada.com/lastvoice-bm800-full-black-set-mikrofon-stand-filtre-ses-karti-p-HBV00000VEYXK?magaza=Yonka Müzik Market A.Ş

Birde eğer yonka'dan alırsan 2 yıl garanti ve power ile geliyor Power ile gelince condenser olarak kullanabilirsin daha iyi olur 450₺'ye ancak en iyi seçenek arkadaşın bahsettiği Razer Seiren mini almak çok daha iyi bir mikrofon ayrıca Razer kalitesi üstüne de gerçekten güvenilir bir garantisi olur tavsiyem beklemen yönünde.

Son düzenleme:
Yukarı