350 TL ekran kartı tavsiyesi

Zeki Mürmeyen

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben ekran kartı almak istiyorum. Şimdi r7 265 filan düşünüyordum ama bu işlerden iyi anlayan bir abim bana benim çözünürlüğüm için (1366x768 VGA) bu kartların bir yerden sonra performansta artış göstermeyeceğini, bu kadar para vermenin yanlış olduğunu söyledi. Yani bende
Asus Hd7850 Directcu 1Gb Gddr5 256Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Bu kartı almaya karar verdim. Ama stoklarda yok diyor. Bu veya buna benzer VGA girişi olan ekran kartı önerir misiniz? Bütçe 300-350 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi 50 TL daha zorlayıp 750 Ti almanızı öneririm. Fakat elinizdeki sistemi belirtin. Belki PSU yeterli olmayabilir veya işlemci darboğaz yapabilir.

Crazypepper sana dediklerimi unuttun mu? Anakart değişmeden dediğim ekran kartlarından yükseğini takamazsın diye?
Ayrıca bu kadar konu açacağına açtığın konuları takip neden etmiyorsun, oradan yazmıyorsun da yeni konu açıyorsun? Kuralları okuyunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı