350 TL F/P kasa önerisi

DarkFlash Pollux öneriyorum. Başka bir ürün önerdiysem, aydınlatın lütfen.
Bunu önermiştiniz. Hala alınmaz sanırım fiyatı bayağı artmış.

Bu zam yemişti en son, bütçesini aşıyor. Yoksa en iyisi N5 MF tabii ki :3
Evet dahil olmasını isterim. RX-570 ile hava akışı nasıl olur bu kasanı ve PSU'su kaliteli midir sizce?
PSU'su ahım şahım değil ancak berbat da değil. İdare eder, orta diyebilirim. Hava akışı gayet iyi.
Marka basilmis olmasi o urunu kotu yapmıyor bunu kafaniza sokun artik. Kaliteli urunlerede marka basilabiliyor ki onerdigin kasadan daha kaliteli Virgo.
Peki.

Dostum o kasanın her zaman gideri var :D. Performans bakımından her zaman tercih edilecek bir kasa. 2 tane toz filtresi, tamamen mesh ön panel, toplam 9 fan kapasitesi ve fan kontrolcüsü ile bence her zaman gideri var :D.

Hava akışı gayet güzel RGB Fanlı bir kasa. Ancak @Samotne Ciasteczka hocamın dediği gibi
Darkflash Pollux'da düşünebilirsin.
Bu kasanın tek sorunu (?) var, çok kolay toz tutuyor diyorlardı. Bomba gibi kasa yoksa, şükela.

Bu kasanın tek sorunu (?) var, çok kolay toz tutuyor diyorlardı. Bomba gibi kasa yoksa, şükela.
Olabilir hocam, benim bir arkadaş kullanıyor Aerocool'u o yüzden önerdim gayet memnun kendisi.
Bir sorum olacak. Altta çıkan ''I'm not suicidal, I don't wanna f*cking die, I just wanna be able to close my eyes and feel alright, but every day I feel like dying." gibi şeyleri nasıl bende yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı