350 TL Fare Önerisi

Bütçe
350

albayhardal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Şu an Rival 110 kullanmaktayım fakat tuşlarında çift tıklama başladığından ötürü yeni bir fare arayışındayım. Genellikle claw veya palm grip ile kullanıyorum ve Rival 110 elime tam oturuyor. Şu anda da aklımda bilgisayarım da ASUS olduğu ve forumda da birkaç başlıkta önerildiği için ROG Gladius 2 modeli var. Gündelik kullanımda 4-5 yıl götürecek, 350 TL'yi çok aşmayacak önerileriniz olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba arkadaşlar. Şu an Rival 110 kullanmaktayım fakat tuşlarında çift tıklama başladığından ötürü yeni bir fare arayışındayım. Genellikle claw veya palm grip ile kullanıyorum ve Rival 110 elime tam oturuyor. Şu anda da aklımda bilgisayarım da ASUS olduğu ve forumda da birkaç başlıkta önerildiği için ROG Gladius 2 modeli var. Gündelik kullanımda 4-5 yıl götürecek, 350 TL'yi çok aşmayacak önerileriniz olursa çok sevinirim.
Kesinlikle Viper mini al. Ben kullanıyorum çok güzel ve senin şuan ki kullandığına şekil olarak çok benzer.

Affedersiniz belirtmeyi unutmuşum. Biraz daha simetrik bir fare arıyorum. Yine de cevabınız için çok teşekkür ederim
önerileriniz için teşekkür ederim
Kesinlikle Viper mini al. Ben kullanıyorum çok güzel ve senin şuan ki kullandığına şekil olarak çok benzer.
öneriniz için teşekkür ederim.
Peki bu bütçede kablosuz önerir misiniz yoksa kablolular daha mı kaliteli olur?

Affedersiniz belirtmeyi unutmuşum. Biraz daha simetrik bir fare arıyorum. Yine de cevabınız için çok teşekkür ederim

önerileriniz için teşekkür ederim

öneriniz için teşekkür ederim.
Peki bu bütçede kablosuz önerir misiniz yoksa kablolular daha mı kaliteli olur?
Kablolu daha iyi olur.

Aerox 3 alın. Diğer önerilen mouseların çoğu kullandığın fareye göre küçük.

Razer DeathAdder V2 Mini öneriyorum. Kablo yapısı çok iyi olduğu için hiçbir şekilde rahatsız olmayacaksın. Yalnız boyutunu incelemeni öneririm. Eline küçük gelebilir. Benim elime çok küçük gelmesine rağmen kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. Daha sonra normal V2 sürüm satın aldım ve hala kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı