350 TL gamepad önerisi

batu2631

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Düzgün ve sorunsuz, iyi titreyen bir gamepad arıyorum. Araştırmalarıma göre bu cihaz hala yenilere taş çıkartıyormuş sizce alınır mı? Bütçem 350'den yukarı çıkmıyor.

1625264014595.png

Forza Horizon 4 oynarken çok kullandım. Fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor. Biraz ağır ama gayet güzel bir ürün.
Dostum selam sanada yazayım aldım kolu memnunum teşekkürler şimdi kolun alıcısı hep PC'de takılı duracak ama kol nasıl kapatılıyor onu anlayamadım ortadaki Logitech tuşuna bastım Steam açıldı ne yapmak gerekşyor

Dokunmadığınız sürece kendini otomatik olarak kapalı konuma getiriyor. Ben içinden çıkan pillerle, 1.5-2 ay boyunca, hemen hemen her gün aktif olarak, belirttiğim haliyle kullandım. Dayandı. Yani şarjdan yese daha çabuk biterdi.

Dokunmadığınız sürece kendini otomatik olarak kapalı konuma getiriyor. Ben içinden çıkan pillerle, 1.5-2 ay boyunca, hemen hemen her gün aktif olarak, belirttiğim haliyle kullandım. Dayandı. Yani şarjdan yese daha çabuk biterdi.

Anladım dostum teşekkür ederim fakat sanırım bende sorun var ben bilgisayarı yeniden başlattığım zaman kol gidiyor alıcısını tak çıkar yapmam gerekiyor, tam anlayamadım bu kolu açmak veya kapatmak için bir kombinasyon bulunmadığını söylüyorsunuz yani değil mi? Herhangi bir tuşa basınca kendi kendine aktif oluyhor bi süre kullanılmassa devre dışı kalıyor pil tasarrufu için bu şekilde çalışıyor yani

Anladım dostum teşekkür ederim fakat sanırım bende sorun var ben bilgisayarı yeniden başlattığım zaman kol gidiyor alıcısını tak çıkar yapmam gerekiyor, tam anlayamadım bu kolu açmak veya kapatmak için bir kombinasyon bulunmadığını söylüyorsunuz yani değil mi? Herhangi bir tuşa basınca kendi kendine aktif oluyhor bir süre kullanılmassa devre dışı kalıyor pil tasarrufu için bu şekilde çalışıyor yani.

Evet belli süre kullanmadığında kapatıyor kendini, ben direkt taktım USB'lerini driverlerini indirdim ve kullandım.

Geri
Yukarı