350 TL Işıklı Kasa Önerisi

Karadenizli2828

Kilopat
Aklımdaki kasalar;

Gametech ve Rankerin 4 fanı var ve güzel görünüyorlar, özellikle x cooler videolarda böyle animasyonlu falan çok iyi. Öte yandan Aerocool bilindik bir marka ancak kasası hem küçük hem de sadece 2 fanı var. Dark'da ise 3 fan olmasına rağmen görünüşünü pek beğenmedim.

Başka kasa da önerebilirsiniz.

Önerebileceğim kasa yok ancak fanınız yoksa bol pwm fanlı kasalardan almanızı tavsiye ederim, fanların tanesı 30-40 lira ediyor ve tabiki anakartınız mATX ise mATX kasa tavsiye ederim yoksa anakart kasanın içinde cücük gibi duruyor.

Attığınız kasalardan sadece 2.si kaliteli. Diğerleri kalitesiz. Onlar yerine bu kasayı öneririm.

Bu kasayı gördüm ancak görünüşünü pek beğenmedim. Aerocool daha mı iyidir bundan?

Önerebileceğim kasa yok ancak fanınız yoksa bol PWM fanlı kasalardan almanızı tavsiye ederim, fanların tanesı 30-40 lira ediyor ve tabii ki anakartınız mATX ise mATX kasa tavsiye ederim yoksa anakart kasanın içinde cücük gibi duruyor.

mATX. PWM mi değil mi nasıl öğrenirim?

Bu kasayı gördüm ancak görünüşünü pek beğenmedim. Aerocool daha mı iyidir bundan?

mATX. PWM mi değil mi nasıl öğrenirim?
Aerocool daha iyi değil. Ama karar sizin. Aerocool, en az bir adet fan takviyesi yapılarak çok daha iyi bir hava akışına sahip olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı