350 TL Klavye Önerisi

Asus Cerberus klavye hakkında ne düşünüyorsunuz? Linkini şöyle bırakayım. Cerberus

Alloy Core'un tuşları çok ayrık ve ışıklarını açınca garip bir cızırtı sesi geliyor klavyeden. Kulağını yaklaştırmadan duyamıyorsun. Sağlam ama çok ağır, klavyeyi sürüklemekte zorlanıyorsun. Bunlara okeyim diyorsan alabilirsin. Bir ara kullandım inanılmaz sessiz tuşları var. Ayrı olarak sıvı dökülmesine karşı altında 3 adet sıvı kanalı var akıp gitmesi için.

Gk 30 tam size göre, sorularınız varsa cevaplayabilirim, cidden klavye mekanik gibi hissiyatli, değil demeseler fark etmezsiniz yani.
Önceki arkadaşta önerdi siz de öyle diyince şimdi biraz gözüm kaydı açıkçası.
Alloy Core'un tuşları çok ayrık ve ışıklarını açınca garip bir cızırtı sesi geliyor klavyeden. Kulağını yaklaştırmadan duyamıyorsun. Sağlam ama çok ağır, klavyeyi sürüklemekte zorlanıyorsun. Bunlara okeyim diyorsan alabilirsin. Bir ara kullandım inanılmaz sessiz tuşları var. Ayrı olarak sıvı dökülmesine karşı altında 3 adet sıvı kanalı var akıp gitmesi için.
Ağırlığı önemli değil. Aydınlatmasının cızırtısı da donanım olarak sorun yaratmayacak ve cozur cozur duyulmayacaksa sorun değil. Tuşlarının ayrık olması derken o dediğinizi anlamadım tuşları ne kadar ayrık olabilir ki?

Alınabilir. Güzel klavyedir fakat MSI Vigor GK30 varken almazdım şahsen.
Tuş ömürlerine 12M yazılmış. Az değil mi?
Ayrıca son olarak aklımdaki tüm klavye modellerini buraya yazayım buradan dışarı çıkmayalım ardından bir klavye belirleyeyim.
*Asus Cerberus
*CM MK110
*HyperX Alloy Core
*MSİ Vigor GK30

Tuş ömürlerine 12M yazılmış. Az değil mi?
Ayrıca son olarak aklımdaki tüm klavye modellerini buraya yazayım buradan dışarı çıkmayalım ardından bir klavye belirleyeyim.
*ASUS Cerberus.
*CM MK110.
*HyperX alloy Core.
*MSI Vigor GK30.

Başta belirteyim, membran bir klavye değil, MSI kalitesi cidden çok fark ediyor, mekanik gibi ama değil demeseler mekanik olarak kullanacağınız bir klavye, zaten Cherry MX Switch kullanıyor, kalitesinden bahsetmeme gerek yok bence, tuşlar sıvı tutmuyor, diğer klavyeler gibi kaymıyor parmaklar. Aydınlatması özellikle geceleri çok hoş oluyor, akşam bir fotoğraf atarım isterseniz, malzeme kalitesinden bahsetmiyorum bile. Bütçem dar olduğu için baktığınız modeller dahil birçok modeli araştırdım ve en iyisinin GK 30 olduğunu fark ettim, alacağınıza asla pişman olmayacaksınız, arkadaşın birine forumda aldırdım, çok teşekkür etti tereddütte olduğu halde. Kesinlikle öneririm. Zaten klavyenin çok tok bir duruşu var, yüksek bütçeliler ile yarışır biçimde güzelliği, görseldekilerden çok daha güzel.

Başta belirteyim, membran bir klavye değil, MSI kalitesi cidden çok fark ediyor, mekanik gibi ama değil demeseler mekanik olarak kullanacağınız bir klavye, zaten Cherry MX Switch kullanıyor, kalitesinden bahsetmeme gerek yok bence, tuşlar sıvı tutmuyor, diğer klavyeler gibi kaymıyor parmaklar. Aydınlatması özellikle geceleri çok hoş oluyor, akşam bir fotoğraf atarım isterseniz, malzeme kalitesinden bahsetmiyorum bile. Bütçem dar olduğu için baktığınız modeller dahil birçok modeli araştırdım ve en iyisinin GK 30 olduğunu fark ettim, alacağınıza asla pişman olmayacaksınız, arkadaşın birine forumda aldırdım, çok teşekkür etti tereddütte olduğu halde. Kesinlikle öneririm. Zaten klavyenin çok tok bir duruşu var, yüksek bütçeliler ile yarışır biçimde güzelliği, görseldekilerden çok daha güzel.
Şu anda gerçekten hevesim arttı diğer arkadaş da önerince galiba çoğu kişi önerdiğine göre iyi bir klavye diye anladım. Amazon sepetime ekledim Alloy Core ve bu final oynayacaklar. Ayrıca rica etsem karanlıkta basit bir fotoğrafını atabilir misiniz rica etsem?

Şu anda gerçekten hevesim arttı diğer arkadaş da önerince galiba çoğu kişi önerdiğine göre iyi bir klavye diye anladım. Amazon sepetime ekledim alloy Core ve bu final oynayacaklar. Ayrıca rica etsem karanlıkta basit bir fotoğrafını atabilir misiniz rica etsem?

Tabi ki atarım ama akşam atsam daha sağlıklı olacaktır, yanımda telefon yok. Diğerleri çok basit duruyor zaten yanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı