350 TL kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan AL1..
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 477
James donkey 712 veya eşdeğer lenovo legion kulaklıklardan alabilirsin neodium ses sürücüsü ve 7.1 olmalarına dikkat etmen yeterli. Tam olarak öneride bulunamıyorum biliyorsunuz malum kur bir anda değişikliğe uğrayabiliyor.

Maksimum 350 TL'ye oyunda kullanmak için kulaklık arıyorum.
350 TL'ye ne kadar yanaşmasa o kadar iyi olur.
@enonertetanem
Tronsmart Sono. 😅

Tasarımı pek hoşuma gitmedi Tronsmart Sono'nun. Tronsmart markasını çok duymadım.
Rampage, PowerBoost sınıfına mı giriyor yoksa güzel, fiyat performans markalar sınıfına mı giriyor?

Tasarımı pek hoşuma gitmedi Tronsmart Sono'nun. Tronsmart markasını çok duymadım.
Rampage, PowerBoost sınıfına mı giriyor yoksa güzel, fiyat performans markalar sınıfına mı giriyor?
F/P. Gerçi sadece markanın bu ürününü alırdım. Bütçe artınca daha çok seçenek var.

Fiyat performans markalar sınıfına giriyor. Modele göre değerlendirmek lazım. Rampage ile karşılaştırmak saçma olur.

Sizce, biraz bekleyip Corsair HS35 mi almak? Yoksa direk Tronsmart Sono mu almak?
Bence biraz daha bekleyip HS35 almak mantıklı geliyor bana.
@enonertetanem

Sizce, biraz bekleyip Corsair HS35 mi almak? Yoksa direk Tronsmart Sono mu almak?
Bence biraz daha bekleyip HS35 almak mantıklı geliyor bana.
@enonertetanem
İndirimleri beklemek anlamında mı diyorsun? Sana kalmış, 350 TL'ye yakın olmasını istemiyorsun ama yine iyi kalite istiyorsan Tronsmart Sono alabilirsin. Tronsmart Sono ve HS35 arasında öyle muhteşem fark yok ama ses kalitesi daha iyi olacaktır büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı