350 TL kulaklık önerisi

7.1 ben pek fazla kullanmıyorum hem 7.1 600 TL'nin üstündeki kulaklıklarda başarılı oluyor. Cloud 2'nin 7.1'i ile Rampage'nin 7.1 arasında dağlar kadar fark var eşekten inip ata binmişsin gibi düşün.

7.1 olması çok önemli mi 7.1olmadan da iyi ses kasılır mı?
SGH-30, CH321, H2002D, bu aralar en çok tercih edilen ve kaliteli olan kulaklıklar bunlar.

Bildiğim kadarıyla HS35 sorunlu bir kulaklık.

CH321 gayet güzel diğer önerdiklerini bilmiyorum. HS35'i arkadaşım kullanıyordu bir sıkıntısının olmadığını söylemişti tecrübelerine göre olabilir.

Gamepower Rampage gibi markalardan uzak durun o kadar paranız varsa o markalar yönelmeyin. Malzeme kalitesi berbat kulaklıklar cidden.
Corsair, Cooler Master, Logitech, Hyper X gibi kulaklık markalarının malzeme kalitesi güzel oluyor. Gayet de başarılılar.
Ben eskiden 100 liraya alıyordum Rampage Gamepower gibi kulaklıklar 4 5 ayda bozuluyordu.
Logitech G231 almıştım yıllar önce 170 TL'ye hala da sapa sağlam sadece kulaklığın sağ tarafı düştü orayı da bantladım bir sıkıntısı yok. Ama kullanmıyorum artık kenarda duruyor yedekte şu an.
Cooler Master MH650 ve Hyper X Stinger Gaming kulaklarını kullanıyorum.
Hs35 almanızı önermem kullanıyorum yaşadığım sorunları buraya yazdım bakabilirsiniz.
Sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim

HS35 almanızı önermem kullanıyorum yaşadığım sorunları buraya yazdım bakabilirsiniz.
Sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim.

Anladım CH321 olacaktır tavsiyem o zaman.

Geri
Yukarı