350 TL kulaklık tavsiyesi

vertex11

Centipat
Herkese merhaba. Şu anda kullandığım kulaklıktan memnun değilim. O yüzden bir kulaklık arayışına girdim. Genellikle CS:GO oynuyorum. Bütçeyi çok zorlamayacak şeklide 350TL bandında bir kulaklık arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Kulak üstü olursa sevinirim.

Herkese merhaba. Şu anda kullandığım kulaklıktan memnun değilim. O yüzden bir kulaklık arayışına girdim. Genellikle CS:GO oynuyorum. Bütçeyi çok zorlamayacak şeklide 350TL bandında bir kulaklık arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Kulak üstü olursa sevinirim.
Rampage Orbit-S alabilirsiniz, kullanan bir arkadaşım var. Görevini yaptığını söylüyor ama deneyimlemedim o nedenle kesin bir şey söyleyemem.

https://www.akakce.com/kulaklik/en-...ofonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,344536063.html

Bütçe artarsa;
XPG Precog S Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Sharkoon Rush ER3 Siyah Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bütçe artarsa;
XPG Precog S Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Hocam ilk kulaklığın ses kalitesinden emin olamadım. Kullandığınız bir kulaklık mı? Tasarımı hoşuma gitmedi değil:)

Hocam ilk kulaklığın ses kalitesinden emin olamadım. Kullandığınız bir kulaklık mı? Tasarımı hoşuma gitmedi değil:)
Evet. Oyun için ses kalitesi güzel. Müzik için ilk başta normal gibi gelecek ama ekolayzer ayarı ile fiyatına göre çok iyi bir performans veriyor. Kafa bandı ve pedler çok yumuşak. Kulaklık hafif. Kafada ağrı felan yapmıyor.

Bilgisayarınızın ses kartı da iyiyse daha iyi performans verir.

Evet. Oyun için ses kalitesi güzel. Müzik için ilk başta normal gibi gelecek ama ekolayzer ayarı ile fiyatına göre çok iyi bir performans veriyor. Kafa bandı ve pedler çok yumuşak. Kulaklık hafif. Kafada ağrı falan yapmıyor.

Bilgisayarınızın ses kartı da iyiyse daha iyi performans verir.

Galiba önerdiğiniz kulaklığı alacağım. Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı