350 TL Lightning Kulaklık Önerisi

Eray3424

Centipat
Makaleler
3
Yer
Darıca/Nenehatun Mahallesi
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar herkese kendime bir kulaklık alacağım müzik ve derslerimi dinleyeceğim. Kendim de internette araştırdım.
İlk olarak EarPods'a baktım. Silikonsuz olması benim için sorun olmadı internet üzerinden kendisine uyumlu silikonlar da buldum. Daha önce 3.5 mm jak uçlusunu kullanmıştım ses kalitesi gayet iyiydi.

1614109358568.png

Fiyat: 230 TL + 40 TL (silikonlar ve kargo dahil fiyat)
İkinci kulaklık ise Beats Urbeats 3.silikonlu yapısı ve mıknatıslı başlıkları güzel bir yanı ayrıca metal bir gövdeye sahip. Çeşitli renklere sahip olması da güzel bir yanı. Kablosu tasarımı gereği dolanmadığı kullanıcı yorumlarında belirtilmiş. El çantası gibi bir kutusu mevcut bu kutu içerisinde 2. tip silikon mevcut.

1614109853762.png

Fiyatı: 350 TL.
Üçüncü kulaklık ise Belkin Rockstar modeli 2 renge sahip biri beyaz diğeri siyah. Silikonlu bir kulaklık. Kutu içerisinde 2 adet yedek silikon çıkıyor. Ses kalitesi hakkında okuduğum yorumlarda bazı kişiler çok iyi demiş bir kısım kişi de kötü demiş.

1614110338135.png

Fiyat: 200 TL.

Sizin de önerileriniz varsa belirtebilirsiniz.

Hocam bende EarPods var sıfır hiç kullanılmadı lightning girişli yalnız kutusu biraz yıprandı 150 TL'ye satabilirim.
2 yıldır elimde kutusu yıprandı yalnız.

Beats'i kullanmadım ama Apple Earbuds'u o kadar hor kullanmama rağmen bozulmadı basslar mükemmel fakat dışarıya çok ses veriyor ve silikonsuz kullanımda rahatsız edebiliyor uzun kullanımda.

Beats'i kullanmadım ama Apple Earbuds'u o kadar hor kullanmama rağmen bozulmadı basslar mükemmel fakat dışarıya çok ses veriyor ve silikonsuz kullanımda rahatsız edebiliyor uzun kullanımda.

Beats'in kulak üstü kullandım muazzam bir ses kalitesi var ama fiyatı pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı