350 TL mekanik klavye önerisi

Bütçe
350-450 Tl
Ğ, İ, Ü, Ş, C, Ö gibi harfler İngilizce Q klavyede yok diye biliyorum ama?

Windows dili "Türkçe" olduğu sürece bu harfleri kullanabilirsiniz. Mesela Windows dilini Arapça yaptığınızda klavyenizin üzerinde Arapça harfler gözükmemesine rağmen Arapça harfler yazıyorsunuz. :D

Philips gayet sağlam bir marka 1 yıldır kullanıyorum mekanik klavyeyi. Ayrıca Philips'e fason mal deyip Trust önermeniz...
Ben hor kullandım o zaman 2 tane Mouse'unu kullandım Trust'ın ikisi de Max. 10 gün dayandı :D
Trust'un modellerinin kaltesi ucuzdan pahalıya göre değişiyor üstelik Trust markası oyun ekipmanları olarak Phillips'den daha iyi , attığım Cada model klavye oldukça iyi bir model kullanan kişilerin sorun yaşadığını görmedim.

Başka klavye var mı aynı şekilde öğrenci belgesi alabilirim.
Bu fiyatlara yok hocam, Cooler Master'ın bir klavyesi kampanyalı onun da fiyatı indirimli haliyle 750 liraya geliyor. Bu fiyat bandında mekanik pek yok, ucuz markaların modelleri var. Arkadaşın önerdiği Trust Cada modeli indirimdeydi sanırım ona bakabilirsiniz. Ucuz markaların mekanikleri arıza çıkarabiliyor ama tercih sizin, mekanik şartsa anca bunlar var. Gamenote HV-KB432L modeline de bakabilirsiniz. Çok sesli istemiyorsanız Trust Cada en makul tercih olacaktır

Yeni konular

Geri
Yukarı