350 TL Mekanik Klavye tavsiyesi

Arkadaşlar artık kararsızlığımdan bıktım usandım. Bir karar verip klavye almak istiyorum. Bütçem en fazla 350TL. RBG şart değil ama olsa iyi olur. Mekanik özelliği kesinlikle olması gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum. Aklımda şöyle bir klavye var bilmem nasıldır. Ama yorumlar iyi gözüküyor.

RBG'si var mı acaba bunun?
Arkadaşlar artık kararsızlığımdan bıktım usandım. Bir karar verip klavye almak istiyorum. Bütçem en fazla 350TL. RBG şart değil ama olsa iyi olur. Mekanik özelliği kesinlikle olması gerekiyor. Önerilerinizi bekliyorum. Aklımda şöyle bir klavye var bilmem nasıldır. Ama yorumlar iyi gözüküyor.

RBG'si var mı acaba bunun?
XPG alma pişman olursun, mekanik olmasına mekanik ama RGB geçişleri çok berbat kullanışlı değil. İnca marka olan RGB geçişleri çok güzel kullanışlı ama kalite olarak yorum yapamayacağım. XPG den uzak dur paran çöp olmasın. Ben farklı marka olarak, bir tanesi mavi ve diğeri kırmızı olmak üzere iki adet RGB klavye kullanıyorum. Bir tanesi mavi swetch Motospeed CK104 ve diğeri kırmızı swetch olan, Zuoya marka. Zuoya benim en çok beğendiğim klavye, gerçekten çok güzel, sadece sağ tarafta olan rakamsal tuşlar yok, biraz küçük gelebilir eline. RGB olarak çok kullanışlı ve harika. Yinede alternatif olarak CK104 veya CK108 derim. Bu klavyeler de RGB olarak güzel ve mekanik olarak bahsettiğin klavyelerden iyidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı