350 TL Mouse, Klavye ve Kulaklık Önerisi

kederlitosbağa

Kilopat
Merhaba arkadaşlar...

Özellikle fps oyunları için mouse, klavye ve kulaklık önermenizi rica edeceğim. Mouse sade olursa iyi olur ağırlıklı olarak fps oynadığım için ek tuşlara ihtiyacım yok sade ve ele oturan bir şey istiyorum. Şuanda elimde Microsoft'un optical mouse u var. 8 senedir sorunsuz kullandım ama yavaş yavaş kopuyor hayattan :D . Klavye Microsoft digital media bu da 8 senelik.
Kısacası ömürleri bitti artık. Oyunlar için uygun toplam 350tl yi geçmeyecek mouse, klavye ve kulaklık önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

• Kulaklık: Logitech G230 veya Creative Fatal1ty
  • Mouse: Bloody V7MA veya Logitech G300
  • Klavye: Bloody B120
Kulaklık olarak daha küçük boyutlara sahip Fatal1ty tercih edilebilir ama büyük, kulağı kaplayan model istiyorsan G230 daha iyi bir tercih olacaktır.
Mouse olarak V7MA, G300'e göre daha büyük boyutlara sahip. İkisi de kaliteli modellerdir. Deneme şansın varsa eline en rahat olanı tercih edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı