350 TL Oyun Önerisi

loneytunes

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba steam'im de 350 liram bulunuyor, indirimli veya indirimsiz fark etmez oyun arıyorum. Benim aklımda hazır indirim de varken;

AC Odyssey veya Origins var ama farklı önerileriniz de varsa yine bekliyorum.

Witcher, Batman, Tomb Raider ve Far Cry serilerini defalarca oynayıp bitirdim, ve Metro serisini hiç sevmiyorum. Teşekkürler :)

Borderlands deneyin. Normal bildiğimiz FPS lerden farklıdır. "Role Playing Shooter" türünün ilk örneğidir.
Üzerine daha paranız kalır başka oyunları yine alırsınız.

Ne tür oyunlar seviyorsunuz? Ona göre yardımcı olalım.
Yani TPS ağırlıklı macera ve aksiyon oyunlar. AC Odyssey hakkında ne düşünüyorsunuz? Ultimate Edition alabilirim.

Borderlands deneyin. Normal bildiğimiz FPS lerden farklıdır. "Role Playing Shooter" türünün ilk örneğidir.
Üzerine daha paranız kalır başka oyunları yine alırsınız.
Teşekkür ederim öneriniz için fakat saatlerdir videolarını izliyorum sevemedim pek :(, özür dilerim.

Cyberpunk 2077 alıp kalan para ile indirimli oyunların yenilenmesi beklenebilir. Ubisoft oyunları Steam'de indirimdeyken bile aşırı pahalı, bence Assassin's Creed için istenilen paralara değmez. Belki kalan para ile No Man's Sky oyunu alınabilir.

Cyberpunk 2077 alıp kalan para ile indirimli oyunların yenilenmesi beklenebilir. Ubisoft oyunları Steam'de indirimdeyken bile aşırı pahalı, bence Assassin's Creed için istenilen paralara değmez. Belki kalan para ile No Man's Sky oyunu alınabilir.
Cyberpunk 2077 ben çıktığında almak isterim daha çok var ya :). Ubisoft oyunları kesinlikle haklısınız çok pahalı, indirimi geçtim o fiyatlar ne öyle 600 liraya kadar var :D.

No Man's Sky olabilir ama, bu oyunun hikayesi nedir neler yapıyoruz ne üzerine acaba, ben şimdi inceliyorum.

Hitman: Absolution, Just Cause 3. İndirim zamanı almanızı öneririm.
Hitman Absolution ve bağımsız olan 1,2 oyunlarına sahibim müthiş oyunlar 300 er saatim var :). Just Cause 3 de var oynayıp bitirdim kütüphanemde, teşekkürler.
Arkadaşlar tekrar merhaba, Odyssey'i satın aldım yanına Paint The Town Red satın aldım. 70.74 TL daha kaldı önerileriniz varsa bekliyorum :).

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı