350 TL oyuncu kulaklığı önerisi

xYasins

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar forumda birçok konu açıldı haliyle biliyorsunuz BİM'e Arctis 1 geliyor ve benim bütçem maksimum 350 TL. Sizce Arctis 1 mi almalıyım yoksa yine o fiyat bandında önerebileceğiniz başka bir kulaklık var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
O fiyata en iyisi Artics 1. Tabii alabilirseniz.

Eğer alamazsanız bunları önerebilirim:

O fiyata en iyisi Artics 1. Tabii alabilirseniz.

Eğer alamazsanız bunları önerebilirim:

Rampage drop plus önerisini çok gördüm arctis 1 ile arasında kaldım hangisini almam mantıklı olur?

Hocam Artics 1 normal fiyatı 650 TL zaten. Eğer BİM'den alabilirseniz onu alın.

Alamazsanız da CH 321 öneririm. Kendim de kullanıyorum, soru sormak isterseniz cevaplayabilirim.

Malesef arctis 1 alamadım bende ch321'e yöneldim. Merak ettiğim konular uzun süreli kullanımda rahatsız ediyor mu, müzik performansı nasıl ve yüksek ses yapınca cızırtı oluyor mu?

Malesef arctis 1 alamadım bende ch321'e yöneldim. Merak ettiğim konular uzun süreli kullanımda rahatsız ediyor mu, müzik performansı nasıl ve yüksek ses yapınca cızırtı oluyor mu?
Ben kulaklığı alalı 3 ay oluyor. Aldığımdan beri hep %100 seste kullandım. Hiç kısmadım neredeyse. Hiç de cızırtı vs. olmadı. 5-6 saatin sonunda kafamı acıtıyor yalnız. Onun dışında tek negatif yönü; mikrofon yapısı. Mikrofonunu yerinden çıkaramıyoruz.

Ben kulaklığı alalı 3 ay oluyor. Aldığımdan beri hep %100 seste kullandım. Hiç kısmadım neredeyse. Hiç de cızırtı vs. olmadı. 5-6 saatin sonunda kafamı acıtıyor yalnız. Onun dışında tek negatif yönü; mikrofon yapısı. Mikrofonunu yerinden çıkaramıyoruz.
Sağolun, kulaklık şu an itopyada stokta büyük ihtimalle alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı