350 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Bütçe
350

Fequer

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum, 350TL civarı bir şey arıyorum. Deneyimlediğiniz veya sürekli olarak kullandığınız bir kulaklık varsa bekliyorum.

Sağ olasın dostum, HyperX Cloud Stinger Core nasıl hiç kullandın mı veya kullanıp memnun olan bir tanıdığın var mı?

30 - 40 tl daha koyup çok kaliteli bi ürün almanı tavsiye ederim :

sesi çok yüksek veriyo kullanımı rahat mikrofonu çıkarılıp takılabiliyor , usb / jack / jack dönüştürücü her türlü girişi var bütün konsol , pc vesayre donanımlarla uyumlu , 7.1 i var ayn ı zamanda kendi yazılımıda var güzel tek sıkıntısı deri olduğu için sıcak havada bi tık terletebilir ama
ses izolasyonuna değer kesinlikle.

Eğer daha rahat ve mikrofiber yastıklara sahip olup güzel bir oyuncu kulaklığı alayım diyorsan

fakat bunda ne 7.1 var ne yazılımı var ne usb girişi var nede çıkarılabilir mikrofonu var / ama şöyle bir artısı var mikrofonu kaldırdığın anda mikrofonun kapanıyor gayet kullanışlı bir özellik tavsiye ederim ( sesi 350 liralık kulaklığa göre gayet iyi ses kasarsın )

ama benim sana tavsiyem rampage drop plusu alman kesinlikle değer o fiyata.

Öncelikle sesle alakalı konulara azcık hakim sayılırım, çok yüksek fiyatlara çıkmadıkça 7.1 sanal zımbırtısı gereksiz ve doğal sesi de bozuyor. Sadece yankılanma efekti ile 3D süsü veriyor sese, 7.1'i kriter olarak görmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı