350 TL oyuncu kulaklığı önerisi

atsizsuvari1

Hectopat
Daha fazla  
Başlıktan da anlayacağınız üzere, kaliteli bir oyuncu kulaklığı aramaktayım. Kulaklıkta oyundan aldığım ses, mikrofonun kalitesi ve rahatlığı benim için çok önemli. Daha öncesinde Logitech G230 modelini tercih etmiştim ve kafamı ağrıtıyordu. Bu yüzden tekrar böyle bir tecrübe yaşamak istemiyorum :D Yani anlayacağınız üzere her yönüyle kaliteli bir oyuncu kulaklığı arıyorum. Maksimum 350 TL bütçem var. Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi arttırabilirsen HyperX Cloud 2 tam aradığın kulaklık. Onun dışında mikrofonunu beğenmediğim CM Masterpulse Pro var o bütçede.
Cevabınız için teşekkürler. Mesajınız üzerine HyperX Cloud 2 ' nin birkaç inceleme videosuna baktım. Beğendiğimi söyleyebilirim. Özellikle mikrofonu tam aradığım gibi. Bütçemi 40 tl daha zorlayabilir miyim bilmiyorum ama gerçekten aradığım kalitede :D Peki Razer Kraken USB modelini nasıl buluyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı