350 TL soğutucu önerisi

sallihh

Decapat
Daha fazla  
İşlemci
ryzen 5 3600
İşlmecim Ryzen 5 3600 ve fiyat 350'yi geçmesin. Bir tanede sorum var işlemci sıcaklığı düşüncü anakart sıcaklığına da etkisi olur mu?
bunu düşünüyorum

Bütçe hafif artarsa şuna bak derim;
T6 Ultra'ya daha macun vs. alman gerekecek çünkü içindeki macun berbat.
ben macun alırım annem beni yer 450 e alırsam

Bende almayı düşünüyorum deneyimlerini aktarırsan iyi olur.
bugün alacağım büyük ihtimalle gelince paylaşırım

Kaliteli en ucuz macun 65TL. Senin bileceğin iş ama ben yerinde olsam SE-214 XT alırdım.
teşekkürler

satın aldım 3-5 iş günü diyor

bugün geldi içindeki macun benim 10 tlye aldığım macun şimdilik onu sürdüm işlemci %100 yüke girince ince bir ses geliyor herhalde fandan(yanlış duymadıysam ama kulaklık takınca duyulmuyor bile) kasam nzxt h510 cinebench r23 multi core da kasamın camı kapalıda 92 derece max camı açarsam 86-87 derecelerde en önemlisi ryzen master dan 4200mhz 1.2volt olarak ayarlı bence alınır ama iyi bir macun ile

Teşekkürler

Satın aldım 3-5 iş günü diyor

Bugün geldi içindeki macun benim 10 TL'ye aldığım macun şimdilik onu sürdüm işlemci %100 yüke girince ince bir ses geliyor herhalde fandan(yanlış duymadıysam ama kulaklık takınca duyulmuyor bile) kasam NZXT H510 Cinebench R23 multi Core da kasamın camı kapalıda 92 derece Max camı açarsam 86-87 derecelerde en önemlisi Ryzen Master'dan 4200MHz 1.2Volt olarak ayarlı bence alınır ama iyi bir macun ile ama içinden ayaklar çıkmadı anakarta takılan amd için kancaları takmak için olan eski işlmecininkini kullandım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı