350 TL SSD önerisi

@f3turan Fırlamış resmen. WD Blue da rafa kalktı...

HyperX Fury'nin DRAM'i var zannediyordum. TBW değerleri de beni sarhoş ettiği için öneriyordum. Artık Ultra 3D önereceğiz sanırım.
Ultra 3D gayet iyi bir SSD fakat benim kötü anım olduğumdan öneremiyorum insanlara. 2 yıl önce Sandisk Ultra 3D diskim birden bire bozulmuş, iade almıştım.

Mantıklı bir seçim olur. DRAM'i bulunuyor.
HyperX modelinde yok diye biliyorum. Kaynak var mıdır? RGB modelinde var da bu modele ait bulamadım.

@f3turan Zannetmiyorum, vakit olmuyor. Aklımda bir şey de yok.

@Silinen üye Dediğimiz gibi SanDisk Ultra 3D bakabilirsiniz.

@Beratttss 2 sene uzun bir süre, her şey değişmiş olabilir. Pek bir sorununu da duymadım, SSD Plus biraz baltalamış bu SSD'yi. Kimse önermiyor.

@Mithat Berhan Emin değilim, haklı olabilirsiniz. Patriot'ta SRAM olduğunu biliyorum, ama bugün baktık. HyperX Fury hakkında adam akıllı inceleme yok. Yabancı kaynaklarda da bulamadık.

HyperX modelinde yok diye biliyorum. Kaynak var mıdır? RGB modelinde var da bu modele ait bulamadım.
Ben var diye biliyordum. @Woolgatherer sağolsun şimdi öğrendim. Kaynak olarak bu konuyu atabilirim. Fakat DRAM'i zaten bulunmuyormuş.

Patriot, daha iyi bir seçenek olur tabi ki.

@f3turan Zannetmiyorum, vakit olmuyor. Aklımda bir şey de yok.

@Silinen üye Dediğimiz gibi SanDisk Ultra 3D bakabilirsiniz.

@Beratttss 2 sene uzun bir süre, her şey değişmiş olabilir. Pek bir sorununu da duymadım, SSD Plus biraz baltalamış bu SSD'yi. Kimse önermiyor.

@Mithat Berhan Emin değilim, haklı olabilirsiniz. Patriot'ta SRAM olduğunu biliyorum, ama bugün baktık. HyperX Fury hakkında adam akıllı inceleme yok. Yabancı kaynaklarda da bulamadık.
Sandisk önerene kızgın atıyorlardı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı