350 TL VDSL Modem Önerisi

TheVanguard

Kilopat
Yer
Saint-Valery-sur-Somme, France
Daha fazla  
Merhaba dostlar. Artık şu ADSL denilen M.Ö. teknolojisinden kurtulmak için VDSL modem arıyorum. Ben bir tane buldum. Önerileriniz 350 TL'yi geçmezse sevinirim.

Fiyatları bayağı yükselmiş ben yaklaşık 200 TL civarı almıştım. Uzun süredir kullanıyorum ve memnunum tavsiye ederim.

@Coolkaan123 Telekomun verdiği Airties antensiz modemler 2 duvar arkasında kopma yaşatıyor ama dayanıklı modemler.

@TheVanguard Asus ve TP-Link dışında istediğin modemi alabilirsin. Zyxel'i yorumlarda ezmişler ama ezenlerin hepsi cahil cühela çünkü adam yazıyor ofis için aldım çekmiyor, 3 telefon, 3 bilgisayar, 1 yazıcı bağlanıyoruz ve çekmiyor + kaldırmıyor diyor(ulan arkadaş Türkiye'de 50 Mbit üstü adam gibi İnternet altyapısı olan yer ve hizmet yok o kadar şeyi İnternet olarak da kaldıramaz zaten). 200 metrekare evde kalıp modemi 4-5 duvar arkasına koyup modem çekmiyor diyenlerde var. Kardeşim bu modem 3+1 ev için idealdir, koyacaksın koridora evin her yerine çekecek. Büyük çekim gücü istiyorsan ya üst model alacaksın yada Router alacaksın.

Bu modemlerin değeri 40 dolar gibi bir şey öyle düşünmelisin. Senin paranın değeri yok diye bu basit modemler 300 liraya satılıyor. Bir şey alırken kalite istiyorsanız TL üzerinden değil Dolar üzerinden düşüneceksiniz. Özet olarak çok güzel modem seçmişsin alabilirsin. Ve 20 lira ucuz diye hepsiburada.com üzerinden alma onlar çok bozmuş haberin olsun o yüzden vatan'dan al.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı