350 TL'ye 7.1 Kulaklık önerisi

Maxine

Hectopat
Herkese iyi günler diliyorum. Şuan ki kulaklığım olan Rampage SN-RW6 ömrünü doldurmuş olup yeni kulaklık almayı düşünüyorum. En fazla 350 lira bütçem var. Aklımda james donkey 008 var. Sizin önerebileceğiniz bir kulaklık var mı?
Şimdiden teşekkür ediyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
RAZER Razer Kraken X Lite 7.1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı | Trendyol
Bu kulaklığı veya;
Bu kulaklığı veya;
Bu kulaklığı veya;
Bu kulaklığı ve- Pardon bunlardan birini alabilirsiniz.

RAZER Razer Kraken X Lite 7.1 Kablolu Oyuncu Kulaklığı | Trendyol
Bu kulaklığı veya;
Bu kulaklığı veya;
Bu kulaklığı veya;
Bu kulaklığı ve- Pardon bunlardan birini alabilirsiniz.
Omen 800 göze daha çok hitap ediyor ama 7.1 varmıdır acaba bide müzik dinlemeyi seven birisi olarak bassları nasıl ?

Omen 800 göze daha çok hitap ediyor ama 7.1 varmıdır acaba bide müzik dinlemeyi seven birisi olarak bassları nasıl ?
Müzik, film için memnun değiller. Ama oyun konusunda memnunlar. Ağır ve büyük bir kulaklık. Kafanız küçük ise Artics 1'e yönelin derim.

Hocam sizin alacağınız 350₺ segmentinde kulaklıkların 7.1 desteği sanal, ses kalitesi ise çok iyi seviyede değil. Kulak içi alabilirsiniz örneğin 160₺ ye xiaomi mi hybrid pro hd 2 çok iyi bir ses kalitesine sahip ve şuan cs go da çoğu turnuva oyuncusu kulak içi kullanıyor.

Hocam sizin alacağınız 350₺ segmentinde kulaklıkların 7.1 desteği sanal, ses kalitesi ise çok iyi seviyede değil. Kulak içi alabilirsiniz örneğin 160₺ ye xiaomi mi hybrid pro hd 2 çok iyi bir ses kalitesine sahip ve şuan cs go da çoğu turnuva oyuncusu kulak içi kullanıyor.
Peki Bloody G528c veya G530 nasıldır bir fikriniz var mı

Herkese iyi günler diliyorum. Şuan ki kulaklığım olan Rampage SN-RW6 ömrünü doldurmuş olup yeni kulaklık almayı düşünüyorum. En fazla 350 lira bütçem var. Aklımda james donkey 008 var. Sizin önerebileceğiniz bir kulaklık var mı?
Şimdiden teşekkür ediyorum :)
Geçen gün incehesap ta James Donkey 710 ve 711 e baktım ikiside 7.1 bi bakabilirsin

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı