350 TL'ye beyaz oyuncu kulaklığı önerisi

Güzel listeme ekledim.

Aga görünüş sıfır
Hocam pek karışmak gibi olmasın ama o trusttan nerdeyse hiç performans alamazsınız. Bu bütçede de uygun bir beyaz kulaklık bulmak zor. Hem performans hem görüntü bekleyip böyle bir bütçe verirseniz yardım olamayız. Kafanızda duracak olan şeyin görüntüsünü ne yapacaksınız?

Hocam pek karışmak gibi olmasın ama o Trust'tan neredeyse hiç performans alamazsınız. Bu bütçede de uygun bir beyaz kulaklık bulmak zor. Hem performans hem görüntü bekleyip böyle bir bütçe verirseniz yardım olamayız. Kafanızda duracak olan şeyin görüntüsünü ne yapacaksınız?

Haklısınız ama o kadar bütçem yok Trust almayacağım öneriniz nedir?

@Quanic Bir kullanıcı olarak önerdim o kulaklığı ben, hem de 3 yıl kullandım. Hâlâ kullanıyorum. Benim gibi kullanan 2 arkadaşım daha var bu kulaklığı.

Bilmeden etmeden "Neredeyse hiç performans alamazsınız." demenize anlam veremiyorum nedense.

Alınmayacak bir model ancak başka seçenek kalmıyor ne yazıkki.
@Quanic Bir kullanıcı olarak önerdim o kulaklığı ben, hem de 3 yıl kullandım. Hâlâ kullanıyorum. Benim gibi kullanan 2 arkadaşım daha var bu kulaklığı.

Bilmeden etmeden "Neredeyse hiç performans alamazsınız." demenize anlam veremiyorum nedense.
Hocam yapmayın o kulaklığa 400 verilir mi? O fiyata kaç kat daha iyisini alırsınız. Eğer düşük performans sorunu yoksa onlarca kulaklık var. Ancak biz işini iyi yapıp fiyatına göre tatmin edecek öneriler yapmaya çalışıyoruz.

Son olarak kendim de kullandığım ve incelemesini yaptığım bir model.
Buradan ne alırsanız alın asla üzmez. Ancak Air Pro alma imkanınız varsa performans olarak hepsinden önde olacaktır.

Son olarak kendim de kullandığım ve incelemesini yaptığım bir model.
Buradan ne alırsanız alın asla üzmez. Ancak Air Pro alma imkanınız varsa performans olarak hepsinden önde olacaktır.

Daha bilindik önerme şansınız yok mudur?

Geri
Yukarı