350 TL'ye kadar klavye önerisi

Ahmed12352

Centipat
Merhabalar, 350 TL bütçem var ve sessiz bir mekanik klavye arıyorum. (Özellikle kahverengi)

Aradığım özellikler:
-Kendi hafızası olması. ( Makroları kaydedip başka bilgisayarda yazılımsız çalıştırabilmeli )
-Programlanabilir olması. ( Bazı klavyelerde yazılım yok sadece klavye üzerinde makro kaydı yapılıyor bunu istemiyorum )
- Sessiz ve lineer olmayan bir klavye olması. Kahve rengi özellikle en sevdiğim fakat kırmızı gibi sessiz Switch'ler de hoşuma gitmiyor değil.
- Sade bir yapıda olmalı. (Orasından burasından çıkıntılar hoşuma gitmiyor)
- Türkçe olmalı.

Önemli olmayan özellikler:
-Markası,
-RGB olması,
-Klavyenin genel kalitesi, (Performans harici)
-Numpad olması, (Tek elli küçük klavyeler bile olabilir)
-Enterın büyük olması.

Arkadaşlar kriterlerim aşırı derecede net olmasına rağmen bir türlü klavye bulamadım. Saydığım özelliklerdeki klavyelerde hep bir şeyler eksik oluyor. Yardımınıza ihtiyacım var bu özelliklerde klavye kullanan veya bilen birisi yardım edebilirse bana çok müteşekkir kalırım gerçekten. Bütçemi aşamıyorum arkadaşlar maalesef klavye için ayırabildiğim son rakam gerçekten bu.

Yardım eden herkese şimdiden sonsuz teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Bu fiyata sadece Red Switch klavye bulursun. O da Trust GXT890.
Yorum için teşekkür ederim. Fakat gxt 890 ı daha önce inceledim dahili bir hafızasının olmaması ve 5 ms gecikmeyi desteklemesi sebebi ile çok içime sinmemişti. Neredeyse her klavye 1ms, taş çatlasın 2ms gecikme ile geliyor.
Bulamamanizin sebebi 350TL'ye ariyor olmaniz. Bu ozellikler 700-800TL'lik klavyelerde var.
Gamepower ogre de mesela onboard memory ye varana kadar var yada yabancı klavyelerde bulunabiliyor rahatlıkla fakat türkçe tuş olsun da istiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı