Technos

Centipat
Gene kulak içi kulaklığım beni yarı yolda bıraktı 😀 Artık kablolu kullanmak mantıksız geliyor çünkü nasıl yapıyorsam her ay bir adet kulaklığı bozmayı başarıyorum.
Kulaklığı sadece müzik dinlemek için kullanacağım ne telefon görüşmesi ne oyun sadece müzik dinleyeceğim beni uzun süre idare edicek bir kulaklık arıyorum ve çözümü sanırım kablosuz bluetooth kulaklıklarda buldum. AirPods alacak para yok elbette :D
Uzun lafın kısası tavsiye ettiğiniz maksimum 350 TL bütçede beni uzun süre götürücek beklentimin sadece müzik olduğu tam kablosuz kulak içi kulaklık tavsiyesi arıyorum. Tabi eğer çok sağlam kolay kolay bozulmayacak kablolu kulaklık önerileriniz varsa onlara da göz atarım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kulaklık alacağım "Xiaomi Hybrid Pro" ve "Sennheiser CX 80S" önermişlerdi hala bakıyorum. (Xiaomi'ye açıkçası güvenemedim diğerine de muadil arıyorum) Şahsen "Sony MDR-EX650AP" alacaktım en başta ama Avrupa kutulu bulamadım. Kablosuz olarak fiyat aralığında "Sony WI-C300" modeline bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı