3500-4000 TL Arası Notebook Tavsiyesi

Akın S.

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Benim tavsiyem MSI GP72 serisi olacaktır.
GTX950m ekran kartıyla çizimlerde ve oyunlarda başarılı olacaktır. Core i7-5700HQ işlemcisi çok ideal. Ayrıca SSD desteği ile performanslı olacaktır. Tabi Full HD 17.3 ekranı da çizimciler için çok ideal...

Fiyat/performans olarak bu ürünü tavsiye derim.
MSI 2QE(Leopard Pro)-068XTR

Benim tercihim bu olurdu; MSI GE72 2QL-414XTR Apache Core i7-5700HQ 8GB 1TB GTX950M 17.3" Full HD FreeDOS | sanalmarketim
17,3 inç ekran çizimlerde iyi oluyor. İnşaat mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Proje yapmaya başladık ve AutoCAD'i aktif olarak kullanıyoruz. 17,3 bile bana az gelirken 15,6 inç'i sen düşün. Otomotiv mühendisliğini bilmiyorum ama 3D modelleme programları kullanacaksa işlemciye yük biner bunun için i7 seçtim. Birde günümüzde SSD olmazsa olmaz. GTX950m ekran kartı oyunlarda yeterli. Gerçi bu fiyata gtx960m li laptoplarda alınabilir ama diğer özelliklerden kısmak gerekecek.

Kuzenim otomotiv mühendisliği okuyor ve bir notebook alması lazım. Mühendislik üzerine programları açacak ve oyunlarda sıkıntı çıkarmayacak 3500-4000 TL arası notebook tavsiyeleriniz nelerdir?

@AeTh9sha @Dinar Düzbak @Murat5038 @Lawyer @Silinen üye @oguzhanzny

MSI GE60 Apache 2QD-1019XTR model nasıldır tavsiye eder misiniz?

@Ali Güngör @Recep Baltaş

1019xtr serisi bildiğim ve takip ettiğim kadarı ile yaklaşık 4-5 ay önce çıkmış bir seri. Konfig olarak gayet güzel tavsiye ederim, fiyat olarak iyi araştırmanı öneririm çok farklı fiyatlar var çünkü. Ayrıca almadan önce MSI'ın yeni serilerini inceleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı