3500-4000 TL monitör önerisi

emrekursatt

Hectopat
Merhaba,

Geçen günlerde sizlerden aldığım tavsiye üzerine.

Bu laptopu aldım.

Şimdi bu laptop için de bir monitör almak istiyorum ama daha fare ve kulaklıkla da alacağım için uygun fiyatlı olması gerekiyor.

Monitör, kulaklık ve fare için en fazla ayırabileceğim bütçe 3500 4000 olabiliyor şu anda hepsi için önerilerinize açığım şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,

Bu laptopu aldım.

Şimdi bu laptop için de bir monitör almak istiyorum ama daha fare ve kulaklıkla da alacağım için uygun fiyatlı olması gerekiyor.

Monitör, kulaklık ve fare için en fazla ayırabileceğim bütçe 3500 4000 olabiliyor şu anda hepsi için önerilerinize açığım şimdiden teşekkür ederim.
Aslında ekranı gayet güzel. Uygun fiyatlı bir monitör alırsanız yazık ederseniz güzelim ekrana.

Sadece monitör alacaksınız bunu alın. Ekipman için arkadaşlar yardımcı olur.
Sadece monitör almayacağım için biraz pahalı geldi hocam

Aslında ekranı gayet güzel. Uygun fiyatlı bir monitör alırsanız yazık ederseniz güzelim ekrana.
aslında bende öyle düşünoyrum ancak biraz daha günlük işlerim için oalcak aslında monitör

Sadece monitör almayacağım için biraz pahalı geldi hocam

aslında bende öyle düşünoyrum ancak biraz daha günlük işlerim için oalcak aslında monitör
O zaman sizin için arkadaşın attığı gereksiz. Anladığım kadarıyla günlük işler için monitör oyun için laptop ekranı kullanacaksınız doğru mudur?

Bir de monitör için ne kadar bütçeniz var?

Merhaba,

Bu laptopu aldım.

Oyun oynayacak isen 144hz olmasa da bu monitör işini görebilir;

Mouse olarak Razer deathader v2 mini iyidir, elin büyük ise mini olmayanını alabilirsin.

kulaklık olarak yine Razer Kraken X iş görür;

Hepinize çok teşekkür ederim

O zaman sizin için arkadaşın attığı gereksiz. Anladığım kadarıyla günlük işler için monitör oyun için laptop ekranı kullanacaksınız doğru mudur?

Bir de monitör için ne kadar bütçeniz var?

Evet oyunu laptoptan oynayacağım günlük işlerimi yazılım vs gibi ekrandan yapacağım

Monitör mouse ve kulaklık için 4000 TL

Oyun oynayacak isen 144hz olmasa da bu monitör işini görebilir;

Mouse olarak Razer deathader v2 mini iyidir, elin büyük ise mini olmayanını alabilirsin.

kulaklık olarak yine Razer Kraken X iş görür;

Teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı