3500-4000 TL telefon önerisi

Bütçe
3500-4000

yigiterylmz08

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle. 3.5 4 bin civarı bir bütçem var. Aklıma ilk gelen telefonlar şunlar;
Realme 7 Pro
Oppo reno 4
Samsung Galaxy A71

Realme hakkında 1 2 yıl sonra arayüzde kasmalar, donmalar, uygulamadan atmalar gibi sorunlar yaşanıyormuş. Yeni bir marka olduğu için yazılımına pek güvenemedim açıkçası. Samsung M51 ve POCO X3'e de baktım ama boyutları gerçekten büyük o yüzden onları düşünmüyorum. Hızlı şarj, en az 3 yıl kullanabileceğim ve beni üzmeyecek bir telefon önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

O 1-2 yıl sonra kasma olayının Xiaomi cihazlarda olacağını düşünüyorum. Görünüş, hafiflik, kamera gibi değerlere önem veriyorsanız Oppo Reno 4, performans olarak ise Realme 7 Pro tavsiye ederim.

Arkadaşlar merhaba öncelikle. 3.5 4 bin civarı bir bütçem var. Aklıma ilk gelen telefonlar şunlar;
Realme 7 Pro.
Oppo reno 4
Samsung Galaxy A71

Realme hakkında 1 2 yıl sonra arayüzde kasmalar, donmalar, uygulamadan atmalar gibi sorunlar yaşanıyormuş. Yeni bir marka olduğu için yazılımına pek güvenemedim açıkçası. Samsung M51 ve POCO X3'e de baktım ama boyutları gerçekten büyük o yüzden onları düşünmüyorum. Hızlı şarj, en az 3 yıl kullanabileceğim ve beni üzmeyecek bir telefon önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Hocam A71 değil de M51 daha iyi Snapdragon 730G ve bataryası daha büyük 7.000 mAh.

Yeni konular

Geri
Yukarı