3500-4000 TL telefon önerisi

Bütçe
3500-4000
Hocam Realme'nın yazılımı çok iyi ama neyse madem istemiyorsunuz.
Hocam mi 9T Pro'ya bakabilirsiniz.
Ama bence nereden okuduysanız onu bir aklınızdan çıkarın Realme 7 Pro tam istediğiniz cihaz yazılımı da çok iyi.
Hocam yorumlarda görmüştüm 2 yıl sonra kasar donar diyodu yazılımını önermemişti biri o yüzden. Bilgim yok yani benim :) Güzel diyorsanız neden olmasın.

Hocam yorumlarda görmüştüm 2 yıl sonra kasar donar diyordu yazılımını önermemişti biri o yüzden. Bilgim yok yani benim :) güzel diyorsanız neden olmasın.

Hocam Realme'nin sevmediğim birçok özelliği var ama yazılımı gerçekten çok iyi.
Sizin yerinizde olsam yene almazdım ama :D mi 9T Pro daha iyi bir cihaz bana göre yazılımı çok sıkıntı ROM atarım 1 sene sonra falan derdim. Zaten MIUI 10 çok güzel 11-12'ye güncellemezseniz sıkıntı çıkarmaz güncel olsun derseniz ROM atarsınız en kötü.

Hocam Realme'nin sevmediğim birçok özelliği var ama yazılımı gerçekten çok iyi.
Sizin yerinizde olsam yene almazdım ama :D mi 9T Pro daha iyi bir cihaz bana göre yazılımı çok sıkıntı ROM atarım 1 sene sonra falan derdim. Zaten MIUI 10 çok güzel 11-12'ye güncellemezseniz sıkıntı çıkarmaz güncel olsun derseniz ROM atarsınız en kötü.
Peki şeyi soracağım sevmediğiniz özellikler ne Realme'de. Oppo'nun colos os arayüzü ile realme ui arayüzü arasında nasıl farklar var.

Peki şeyi soracağım sevmediğiniz özellikler ne Realme'de. Oppo'nun colos OS arayüzü ile Realme UI arayüzü arasında nasıl farklar var.

Hocam öncelikle kameraları genellikle çok kötü oluyor kameraları ve Realme 7 de ki o mediatek işlemci kendimi bildim bileli nefret etmişimdir mediatek işlemcilerden.
Hocam hiç Oppo kullanmadım yazılımının çok çok iyi olduğunu biliyorum ama hiç kullanma fırsatım olmadı. Realme serisinden 7 Pro'yu kullanmıştım çok yakın bir arkadaşımda vardı.
(Tasarımlarınıda beğenmiyorum ama bunlar telefonun suçu değil benim kişisel görüşüm. Ve çoğu hepsi için geçerli değil mesela Realme 7 Pro da mediatek işlemci kullanmıyor ama tasarımı çok kötü gözüküyor ama Realme 6 Pro'nun tasarımını çok beğenirim)

Hocam öncelikle kameraları genellikle çok kötü oluyor kameraları ve Realme 7 de ki o mediatek işlemci kendimi bildim bileli nefret etmişimdir mediatek işlemcilerden.
Hocam hiç Oppo kullanmadım yazılımının çok çok iyi olduğunu biliyorum ama hiç kullanma fırsatım olmadı. Realme serisinden 7 Pro'yu kullanmıştım çok yakın bir arkadaşımda vardı.
(Tasarımlarınıda beğenmiyorum ama bunlar telefonun suçu değil benim kişisel görüşüm.)
Çoğu kişi MediaTek işlemcilere karşı önyargılı. Çoğu kişinin Realme 7 önermemesinin sebebi "MediaTek işlemci ısınır alınmaz" gibi söylemlere uyması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0.5 derece anca fark var.

Peki şeyi soracağım sevmediğiniz özellikler ne Realme'de. Oppo'nun colos OS arayüzü ile Realme UI arayüzü arasında nasıl farklar var.

Hocam yazılımı saymazsak mi 9T Pro bir zahmet iyi olsun yani arada fiyat farkı var az da değil bu fiyat farkı.
Mi 9T Pro eğer ki yazılımı saymazsak zaten (performans anlamında) çok daha iyi bir cihaz.
Çoğu kişi mediatek işlemcilere karşı önyargılı. Çoğu kişinin Realme 7 önermemesinin sebebi "mediatek işlemci ısınır alınmaz" gibi söylemlere uyması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

0.5 derece anca fark var.

Hocam nm değeri çok yüksek POCO'nun düşük ama Realme 7 yazılım ile kurtarıyor az çok :D POCO yazılım ile iyice batırıyor. Zaten Realme 7 Pro da böyle bir sıkıntı yok cihaz büyük ihtimal çok zor ısınıyor.

Hocam 4200'e çıkarabilirseniz mi 9T Pro sizin için güzel bir tercih olacaktır 1 yıl MIUI 10 ile kullanırsınız hiç sıkıntı yaşatmaz size sonra ROM atarsınız garantisi bitince yani çok güzel bir şekilde kullanabilirsiniz oyun için çok uygun bir cihaz.

Son düzenleme:
Hocam yazılımı saymazsak mi 9T Pro bir zahmet iyi olsun yani arada fiyat farkı var az da değil bu fiyat farkı.
Mi 9T Pro eğer ki yazılımı saymazsak zaten (performans anlamında) çok daha iyi bir cihaz.

Hocam nm değeri çok yüksek POCO'nun düşük ama Realme 7 yazılım ile kurtarıyor az çok :D POCO yazılım ile iyice batırıyor. Zaten Realme 7 Pro da böyle bir sıkıntı yok cihaz büyük ihtimal çok zor ısınıyor.

Hocam 4200'e çıkarabilirseniz mi 9T Pro sizin için güzel bir tercih olacaktır 1 yıl MIUI 10 ile kullanırsınız hiç sıkıntı yaşatmaz size sonra ROM atarsınız garantisi bitince yani çok güzel bir şekilde kullanabilirsiniz oyun için çok uygun bir cihaz.
Açıkçası xiaomiye çok sıcak bakmıyorum önceliğim amoled ekran 🙂 reno 4 ile r 7pro arasında kaldım diyebilirim. Bataryadaki yaklaşık 400mah'lık değer kendini nasıl belli eder günlük hayatta. Ve siz olsanız hangisini alırdınız bu ikisinden.

Açıkçası Xiaomi'ye çok sıcak bakmıyorum önceliğim AMOLED ekran 🙂 reno 4 ile r 7Pro arasında kaldım diyebilirim. Bataryadaki yaklaşık 400MAh'lık değer kendini nasıl belli eder günlük hayatta. Ve siz olsanız hangisini alırdınız bu ikisinden.

Hocam öncelikle mi 9T Pro AMOLED ekran belirtmek istedim.
Ve bana kalırsa kamera ilk önceliğiniz değilse Realme 7 Pro
Ama kamera ilk önceliğiniz ise reno 4

Açıkçası Xiaomi'ye çok sıcak bakmıyorum önceliğim AMOLED ekran 🙂 reno 4 ile r 7Pro arasında kaldım diyebilirim. Bataryadaki yaklaşık 400MAh'lık değer kendini nasıl belli eder günlük hayatta. Ve siz olsanız hangisini alırdınız bu ikisinden.

Hocam performans olarak yani en basitinden aynı işlemcileri kullanıyorlar :D
ama r 7 Pro'nun ekranı çok daha kaliteli çok daha hızlı şarj oluyor.
Hocam ikisi de sizi üzmez ikisini de çok kaliteli bir yazılımı var ikisininde performansı gayet yeterli
Oyun sizin için her şey değilse iki cihazda sizi gayet güzel mutlu eder
R7Pro'nun tek eksiği kamerası r7Pro'nun eksisi reno 4'ün de tercih edilme sebeplerinden birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı