3500-4000 TL telefon önerisi

Bütçe
3500-4000
Hocam performans olarak yani en basitinden aynı işlemcileri kullanıyorlar :D
ama r 7 Pro'nun ekranı çok daha kaliteli çok daha hızlı şarj oluyor.
Hocam ikisi de sizi üzmez ikisini de çok kaliteli bir yazılımı var ikisininde performansı gayet yeterli
Oyun sizin için her şey değilse iki cihazda sizi gayet güzel mutlu eder
R7Pro'nun tek eksiği kamerası r7Pro'nun eksisi reno 4'ün de tercih edilme sebeplerinden birisi.
Kameraları arasındaki fark çok mu bu kadar.

Kameraları arasındaki fark çok mu bu kadar.

Hocam reno 4'ün iyi Realme 7 Pro'nun fiyatına göre kötü bir kamera performansı var diyebiliriz.
Ama onun dışındaki her şey de çok daha iyi Realme 7 Pro (kendim bizzat kullandım kamerasını hiç beğenmedim internetteki yorumlarda bunu kanıtlar nitelikte rezalet değil ama kötü yani fiyatına göre oradan kısmışlardır belki :d)

Arkadaşlar merhaba öncelikle. 3.5 4 bin civarı bir bütçem var. Aklıma ilk gelen telefonlar şunlar;
Realme 7 Pro
Oppo reno 4
Samsung Galaxy A71

Realme hakkında 1 2 yıl sonra arayüzde kasmalar, donmalar, uygulamadan atmalar gibi sorunlar yaşanıyormuş. Yeni bir marka olduğu için yazılımına pek güvenemedim açıkçası. Samsung M51 ve POCO X3'e de baktım ama boyutları gerçekten büyük o yüzden onları düşünmüyorum. Hızlı şarj, en az 3 yıl kullanabileceğim ve beni üzmeyecek bir telefon önerebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
İphone se 2020 al en az 6 sene kullanırsın 6 sene sonra da neredeyse aldığın fiyata satıp o dönemin son model iphone unu alırsın. canavar tek kelimeyle

iPhone SE 2020 al en az 6 sene kullanırsın 6 sene sonra da neredeyse aldığın fiyata satıp o dönemin son model IPhone'unu alırsın. Canavar tek kelimeyle.

Hocam iPhone SE2020 senin bataryası yetersiz ve bütçeyi arttırmak gerekiyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı