3500-4000 TL telefon tavsiyesi

Akif büyükdağ

Centipat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Telefonun fiyat performans telefonu olmasını istiyorum. Aklımda Xiaomi Redmi Note 9 Pro var, önerir misiniz? Yoksa başka telefon mu önerirsiniz?

Aradığım özellikler performansı iyi olmalı ve kamerası güzel olmalı.

Bütçeyi çok az artırırsanız temiz bir SE 2020 alabilirsiniz. Kamera performans stabilite açısından daha iyi olur ama şarj kısmını bilemem kullanımınıza bağlı.

-M51 de Wi-Fi sorunu var kronik.
-Poco X3 NFC de ses yüksekliğinden kaynaklı telefonda arkasında titreşim var bu da sesi bozuyor dizi film izlerken telefonla konuşurken rahatsızlık veriyor.
-Redmi Note 9 Pro da arayüz sıkıntıları var ama güncelleme alacak bir cihaz o yüzden sıkıntı olmaz.

Bunlar kullanıcı yorumlarından videolardan edindiğim bilgiler en çok duyduklarımı yazdım.
Bir tek Note 9 Pro denedim herhangi bir sorun görmedim şimdilik 1 aydır kız arkadışım kullanıyor kamerasından çok memnun. Telefonların artı yönlerini de yazayım sen tercih et

M51 batarya performansı ve kamerası için tercih edilir.
Poco kamera açısından bu üçünden çok geride bence ama ekran 120Hz oyun açısından mantıklı.
Note 9 Pro aralarında en kibar olanı M51 ve Poco kalas gibi cihazlar.

İ

Bütçeyi çok az artırırsanız temiz bir SE 2020 alabilirsiniz. Kamera performans stabilite açısından daha iyi olur ama şarj kısmını bilemem kullanımınıza bağlı.

Apple düşünmüyorum teşekkürler.
-M51 de Wi-Fi sorunu var kronik.
-Poco X3 NFC de ses yüksekliğinden kaynaklı telefonda arkasında titreşim var bu da sesi bozuyor dizi film izlerken telefonla konuşurken rahatsızlık veriyor.
-Redmi Note 9 Pro da arayüz sıkıntıları var ama güncelleme alacak bir cihaz o yüzden sıkıntı olmaz.

Bunlar kullanıcı yorumlarından videolardan edindiğim bilgiler en çok duyduklarımı yazdım.
Bir tek Note 9 Pro denedim herhangi bir sorun görmedim şimdilik 1 aydır kız arkadışım kullanıyor kamerasından çok memnun. Telefonların artı yönlerini de yazayım sen tercih et.

M51 batarya performansı ve kamerası için tercih edilir.
Poco kamera açısından bu üçünden çok geride bence ama ekran 120Hz oyun açısından mantıklı.
Note 9 Pro aralarında en kibar olanı M51 ve Poco kalas gibi cihazlar.

Teşekkür ederim.

Telefonun fiyat performans telefonu olmasını istiyorum. Aklımda Xiaomi Redmi Note 9 Pro var, önerir misiniz? Yoksa başka telefon mu önerirsiniz?

Aradığım özellikler performansı iyi olmalı ve kamerası güzel olmalı.

Kesinlikle Xiaomi'den uzak durun. Ucuza satıyorlar ama uzun süre sonra ne kadar temiz kullanırsanız kullanın yavaşlıyor.
Not: Redmi Note 8 Pro kullanıyorum.

Poco X3 NFC güzel bakmanı tavsiye ederim
Kendim Redmi Note 9 Pro 6-128 versiyonu var ben alacağım sıra Poco'nun istediğim rengi yoktu o yüzden bunu aldım hiçbir sıkıntısı yok tek eksiği ses donanımı stereo olmaması

Geri
Yukarı