3500-4000 TL telefon tavsiyesi

siyahkapln16

Kilopat
Daha fazla  
Çok oyun oynamam ara sıra TFT ve Mortal Kombat Mobile oynarım. Şarjı uzun götürsün kamerası da ortalama üstü olsun yeter. Marka olarak güncel piyasayı çok bilmemekle birlikte Samsung düşünüyorum fikirlerinize açığım.

Çok oyun oynamam ara sıra TFT ve Mortal Kombat Mobile oynarım. Şarjı uzun götürsün kamerası da ortalama üstü olsun yeter. Marka olarak güncel piyasayı çok bilmemekle birlikte Samsung düşünüyorum fikirlerinize açığım.

4000TL üstüne Samsung A52 öneririm bütçe yeterse.
Yetmez ise Realme 8 Pro öneririm.

Poco X3 Pro.

Hocam şu telefonu oyun oynamam diyen kişilere önermeyi bırakın artık.

Günlük kullanım için o civarlarda Note 10s, Realme 7 gibi cihazlar var.
Ayrıca bütçeyi aşmayan Realme 8 Pro modelide var.
Günlük kullanım olarak daha iyileri var önermeyin artık şu cihazı günlük kullanıma :D

Hocam şu telefonu oyun oynamam diyen kişilere önermeyi bırakın artık.

Günlük kullanım için o civarlarda Note 10s, Realme 7 gibi cihazlar var.
Ayrıca bütçeyi aşmayan Realme 8 Pro modelide var.
Günlük kullanım olarak daha iyileri var önermeyin artık şu cihazı günlük kullanıma :D
Güçlü işlemci illa oyun oynayanlar için yapılmıyor, uzun yıllar kullanmak isteyenler için de gayet iyi oluyorlar. O zaman Note 10 Pro baksın. :D Realme 8 Pro fiyat ve yazılım dışında bu telefonun gerisinde kalıyor.

Güçlü işlemci illa oyun oynayanlar için yapılmıyor, uzun yıllar kullanmak isteyenler için de gayet iyi oluyorlar. O zaman Note 10 Pro baksın. :D Realme 8 Pro fiyat ve yazılım dışında bu telefonun gerisinde kalıyor.

Malzeme kalitesi, kamera, ekran kalitesi (ekran iyiliği değil kalitesi), yazılım, tasarım, ergonomi olarak çok daha iyi bir cihaz Realme 8 Pro.
Redmi Note 10 Pro modelide saydığım özelliklerde daha iyi.

Her şey işlemci değil, cihazın kasası ve tasarımı bile işlemcisini güçlendirmek için cidden dandik yapılmış, öyle güçlü bir cihaza daha iyi bir malzeme kalitesi ve soğutma lazımdı.
Cihazın ne kadar sıcak çalıştığına bizzat şahit oldum, bu hem kasa hem yazılım kaynaklı.
@Silinen üye

Malzeme kalitesi, kamera, ekran kalitesi (ekran iyiliği değil kalitesi), yazılım, tasarım, ergonomi olarak çok daha iyi bir cihaz Realme 8 Pro.
Redmi Note 10 Pro modelide saydığım özelliklerde daha iyi.

Her şey işlemci değil, cihazın kasası ve tasarımı bile işlemcisini güçlendirmek için cidden dandik yapılmış, öyle güçlü bir cihaza daha iyi bir malzeme kalitesi ve soğutma lazımdı.
Cihazın ne kadar sıcak çalıştığına bizzat şahit oldum, bu hem kasa hem yazılım kaynaklı.
@Silinen üye
Ben Redmi Note 10 Pro'u adam akıllı kullanma fırsatı bulsam bende önermezdim.

Redmi Serisi Pişmanlıktır.
POCO X3 Pro
Realme 8 Pro Öneririm.
Eğer bütçenizi bir tık arttırırsanız Samsung A52 ve Xiaomi Mi 11 Lite sizin için daha iyi bir tercih olacaktır.
Ben kullanıyorum gayet memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı