3500-5000TL arası telefon önerisi

hawyy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet, başlıktaki bütçe biraz saçma olabilir ama kriterlerime göre bu aralıkta olması daha iyi gibi geldi.

Aradığım en önemli kriter bataryası. Telefonla ilgilendiğim zaman bataryasının su gibi akıp gitmesini istemiyorum. Acaba şarjım ne kadar kaldı diye bakmak istemiyorum.
Kamerasının mükemmel olmasına gerek yok, zaten bu fiyat aralığında öyle yüksek bir şey beklemiyorum ancak kamerası verdiğim paraya değsin.
Öyle çok oyun oynayan birisi değilim. Ama bir oyun oynamak istediğimde de telefonumun oyunda kasmasını istemiyorum.

Xiaomi veya Huawei tercihim değil. Xiaomi kullandım ve gerçekten arayüzünü hiç beğenmedim. Huawei'de de malum Google sorunu var hiç bulaşmaya bile değmez.

Benim aradığım kriterlere göre en çok kafama yatan M51 oldu bataryasından ötürü. Ama sizin de görüşlerinizi bekliyorum.

İstediğiniz kriterlere göre M51 gayet makul.

Benim bütçe ile ilgili problemim yok derseniz, Poco F2 Pro ve Samsung S20 FE'ye bakılabilir.

İstediğiniz kriterlere göre M51 gayet makul.

Benim bütçe ile ilgili problemim yok derseniz, Poco F2 Pro ve Samsung S20 FE'ye bakılabilir.

S20 FE için işlemcisi ve ekranı sorunlu diye yorumlar okudum. Kafamı karıştırdı o yüzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı