3500-7000 TL Arası Laptop Önerisi

baraj

Femtopat
Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi bir bir bütçem var. Sizce bu fiyata en iyi ne alınabilir? Genelde iş-ev için kullanılacak ama oyun da oynayacağım. Windows 10 olursa iyi olur.

Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi bir bir bütçem var. Sizce bu fiyata en iyi ne alınabilir? Genelde iş-ev için kullanılacak ama oyun da oynayacağım. Windows 10 olursa iyi olur.

Windows kurmak maks 20 dk.

Bütçenizi biraz daha yükseltirseniz şu bilgisayarı öneririm. 6 aydır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. HP Pavilion 15-cx0039nt core i5 8300H notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, HP Pavilion 15-cx0039nt uygun fiyat seçenekleriyle Vatan Bilgisa

Adam maks 7000 TL yazmış siz 2000 TL yükselt diyorsunuz. Boş cevaplar vermezseniz foruma iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows kurmak maks 20 dk.

Adam maks 7000 TL yazmış siz 2000 TL yükselt diyorsunuz. Boş cevaplar vermesseniz foruma iyi olur.
Vatan'dan link atma sebebim de buydu zaten. Bazı geceler Vatan'da 'Gece İndirimleri' oluyor ve bu bilgisayarın fiyatı 7800 liraya düşüyor. Kendi bilgisayarım da bu olduğu için sürekli takip ediyorum. Umarım siz de forumda bir daha bir şey bilmeden cevap yazmazsınız.

Hocam 2 gün önce bu konuyu açsaydınız şuan da 7.5k olan laptopu 7.2k TL ile alabilirdiniz.

Geri
Yukarı