3500 liraya kadar Oyun Pc toplama

3000 liraya oyun pc toplanır mı?

• evet

Oy: 16 94,1%
  • hayır

Oy: 1 5,9%

• Oy verenlerin toplamı
    17
Pahalı geliyorsa işlemci i5'e düşürülebilir emin olun oyunda i7'den bir farkı yok.
alıncak01.png

Hocam ne yapayım işlemi aynı kalsın kasayı mı değiştireyim ramler 1600 mhz yeter mi gerek var mı 2400 yapmaya

www.vatanbilgisayar.com: Gskill 8Gb (2X4Gb) Ripjawsx Ddr3 1600Mhz Cl9 1.5V Dual Kit Ram - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: CORSAIR GRAPHITE SERİSİ™ 230T 80PLUS 650W MidT ATX SİYAH KASA - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Core i5 4690K Soket 1150 3.5GHz 6MB Cache 22nm İşlemci - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: Z97 PC Mate Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3000MHz(O.C.) HDMI&DVI Anakart - Vatan Bilgisayar

• RAM'leri 2400 Mhz almaya gerek yok sistem performansına yada oyuna gözle görülür bir etkisi olmayacaktır anca Renderda.

• 590 TL ucuzlamış oluyor sistem. Oyun performansında bir değişiklik olmayacak.

• Kasa olarak tasarımı hoş diye 230T seçtim ama aşağıdaki kombinasyonda çok güzel olacaktır o kasanın yanında 4 adet fan geliyor tercih edilen popüler bir kasa. Corsair 230T'de 3 adet geliyor. Fiyat farkı 100 TL.

www.vatanbilgisayar.com: Zalman Z3 Plus Midt Atx Pencereli Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
www.vatanbilgisayar.com: XIGMATEK X-CALIBRE SERİSİ 600W GÜÇ KAYNAĞI - Vatan Bilgisayar

alınacak03.png
Hocam bilemedim şimdi kasaları fazla beğenemedim aslında huyum dğildir ama kardeşime yaptığım için kasasının şekilli birşey olmasını istedim cooler master haf912 çok güzel görüntüye sahip bayıldım o derece yani birde yazları yazlığa giderken sadece kasayı götürecek corsairler çok büyük ve kaba gibi duruyor yoksa ben mi öyle görüyorum 2 dakika sizin önerdiğiniz sistemide bi toplayayım

Hocam sizin verdiğiniz sistem bu fiyata çıkıyor müthiş bir monitörde alınabilir... anakart nasıldır hocam ben pek bilmiyorum birde ramler dandik gibi duruyor :))

www.hepsiburada.com: Zalman Z11 PLUS HF1 ATX Mid Tower Siyah Kasa Fiyatı bu kasayı alsam cooler yerine 600 lük powersuppley önerdiğiniz olur mu?
Çok rahatsız ettim pek anlamıyorum ürünlerden ama çok iyi birleştirmesini yaparım

Son düzenleme:
Evet o güç kaynağının yanına istediğiniz kasayı alabilirsiniz.

RAM'ler iyidir herkes öyle diyor fakat eğer içiniz rahat edecekse diğer markaların arasında 20-30 lira max. fark var isterseniz kingston corsair vengeance falan alabilirsiniz.

Anakarta gelecek olursak uygun fiyatlı bir kart bazı yerlerde bios update yaparken bozulduğunu falan duydum, başka konularda görmüştüm bu kart hakkında fakat çok satan ve tercih edilen bir kart olduğu için arada 2-3 tane arızalı kart çıkabiliyor ama yine sosyalde en çok önerilen kartlardan biri. Çok sattığı için daha çok duyuyoruz problemlerini. Alternatifi yok çünkü 80 lira falan fark var benzer modeller arasında. Alternatif Asus z97 alınabilir ama fiyat farkı var dediğim gibi. Link atamıyorum mobildeyim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı