3500 TL APU Sistem Önerisi

siracalan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, artık kötü bir bilgisayarımın olması durumundan çok sıkılmaya başladım ve üzerine ben de biraz para ekleyerek babamı bilgisayar alma konusunda ikna etmem gerekiyor. Şu an kullanmış olduğum bilgisayar dahili ekran kartlı HD Graphics 4000 (ekran kartı denir mi bilmiyorum) i3 3. nesil bir işlemcili laptop. Bununla oyunlar oynayabiliyorum hatta şaşırtıcı bir şekilde yayın bile yapıyorum çoğu zaman düşük sistemli oyunlarda. Bu yüzden şu an için APU bir sistemin her türlü bana yeteceğini düşünüyorum. Bundan kötüsü olamaz herhalde. 3000-3500-4000TL bandında (maksimum 3500 olursa çok iyi olur) bir APU sistem önerisi isteyecektim. Çok araştırdım ama bir türlü emin olamıyorum. 2x8 olarak çift bellek olmasını istiyorum çünkü performansı ne kadar etkilediğini biliyorum. Ekran kartını da sonradan almayı planlıyorum. Olabilecek en ucuz ama iyi performans veren bir sistem önerebilirseniz çok mutlu olurum. Her sene böyle bir istek oluşuyor ben de, konu falan açıyorum öneri istiyorum bakıyorum ediyorum falan ama sonuç nafile. Umarım bu sene istediğim olur. Ufak bir içimi dökmek istedim. Önerileriniz için teşekkürler.

RAM'leri 3600 MHz OC yaparsan daha fazla FPS alırsın.
Fiyat düşsün diyorsan anakartı A320 yapabilirsin ama bu sefer OC yapamazsın.
Toplam: 3.724 TL

Yeni konular

Geri
Yukarı